Księżna Kate ma dość, jest na skraju! Nie wytrzyma długo

Księżna Kate ma dość, jest na skraju! Nie wytrzyma długo

Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. W ostatnim czasie żona księcia Williama przechodzi ponoć naprawdę trudne chwile. Jak twierdzi ekspert od mowy ciała, partnerka wnuka królowej Elżbiety II jest już naprawdę przemęczona i ma dość spoczywających na jej barkach obowiązków.

Księżna Kate od ponad 7 lat pozostaje żoną najstarszego syna księcia Karola, Williama. Małżeństwo z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej całkowicie odmieniło życie Middleton. Obecnie realizuje się więc jako matka oraz wypełnia narzucone na nią przez Koronę obowiązki. Chociaż Kate wydaje się zazwyczaj bardzo zadowolona z czasu spędzanego u boku ukochanego, wybrane przez nią życie wcale nie jest ponoć usłane różami. W kwietniu na świat przyszło trzecie dziecko księżnej i jej męża, jednak urlop macierzyński ewidentnie nie trwał wystarczająco długo.

Księżna Kate ma już dość życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Partnerka wnuka królowej Elżbiety II powróciła już do wypełniania narzuconych jej zadań. Ewidentnie wygląda jednak na naprawdę przemęczoną. Wielu Brytyjczyków martwi się także faktem, iż Kate znacząco schudła. Jak twierdzą, jest już ponoć szczuplejsza niż przed zajściem w trzecią ciążę. Tezę o słabym stanie zdrowia i niskim poziomie zadowolenia księżnej potwierdził w rozmowie z mediami ekspert od mowy ciała. Dan Hill odniósł się do tego, jak Kate wygląda na najnowszych zdjęciach, wykonanych z okazji urodzin jej teścia, księcia Karola. Opinia specjalisty może naprawdę martwić i prowokować do zastanowienia się na tym, ile księżna będzie jeszcze w stanie wytrzymać przy podobnym trybie życia.

Ekspert o mowie ciała księżnej Kate

- Uśmiech Kate na pierwszym zdjęciu jest dość wymuszony. Wygląda na niesamowicie wyczerpaną. Zwłaszcza zwraca uwagę jej prawe oko, przypomina szopa pracza. Zakładam, że to wszystko ma związek z byciem matką, widać uśmiech, ale też napięcie. To na pewno jest trochę wymuszone - powiedział Hill w rozmowie z brytyjskimi mediami, czym przestraszył najwierniejszych sympatyków księżnej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Uśmiecha się, ale patrzy w dół, co może być oznaką smutku lub zmęczenia. Nie powiedziałbym, że jest nieszczęśliwa, ale musi robić dobrą minę do złej gry - dodał także specjalista na temat drugiego, mniej oficjalnego zdjęcia, na którym poza księżną Kate widzimy także jej męża, dzieci, teścia z żoną, oraz księcia Harry'ego z życiową partnerką. Księżna Kate Fot. Facebook/The Royal Family Księżna Kate Fot. Facebook/The Royal FamilyZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
  2. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  3. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
Następny artykuł