Brytyjczycy przecierają oczy ze zdumienia. Księżna Kate sfotografowana podczas zbierania śmieci w ubraniach za fortunę

Brytyjczycy przecierają oczy ze zdumienia. Księżna Kate sfotografowana podczas zbierania śmieci w ubraniach za fortunę Źródło: Instagram - Kensington Palace

Księżna Kate zawsze wzbudza wiele emocji wśród Brytyjczyków. Po księżnej Dianie objęła stanowisko ulubienicy narodu i z powodzeniem kontynuuje jej dzieło. Swoim stylem i sposobem bycia budzi sympatię, a każde jej publiczne wystąpienie jest tematem na okładki codziennej prasy.

Księżna Kate bez wątpienia jest ulubienicą Brytyjczyków. Skradła ich serca już na długo przed ślubem z księciem Williamem. Po wielkim królewskim weselu tylko utwierdziła ich w przekonaniu, że dobrze ulokowali swoją sympatię. Księżna dobrze czuje się w swojej roli, a wielką empatią i przyjaznym podejściem, sprawia że jest powszechnie lubiana. Kobiety cenią ją przede wszystkim za specyficzny styl - księżna pomimo nieograniczonych funduszy, ubiera się skromnie i z klasą. Tylko znawcy mody potrafią powiedzieć, ile tak na prawdę kosztują jej ubrania. 

Księżna Kate i jej styl

Jedną z rzeczy, które charakteryzują księżną Kate, jest jej niepowtarzalny styl. Doceniany zarówno przez zwyczajne fanki mody, jak i przez światowych znawców tej branży. Jako ikoniczna już postać mody i narodu, została doceniona nawet przez legendarne pismo Vogue. Brytyjska edycja, świętując swoją setną rocznicę w 2016 roku, to właśnie księżną Kate wybrała na swoją jubileuszową okładkę. 

Nie da się ukryć, że księżna Kate ma wielki wpływ na panującą modę w Wielkiej Brytanii i to właśnie ona ma duży wpływ na trendy. Zaskakujące jest także to, że ubiera się nie tylko u luksusowych projektantów, ale także w popularnych sieciówkach. Nie raz zdarzał się przypadek, że na wielkie wystąpienie publiczne założyła tanią sukienkę, która potem w ciągu kilku godzin znikała ze sklepów. Kolorowa prasa chętnie śledzi jej poczynania, jednakże czasem na siłę dopatruje się pewnych kontrowersji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Kate zaangażowana społecznie

W ostatnim czasie, medialna postać księżnej nieco ucierpiała za sprawą ukazujących się wszędzie plotek o jej kryzysie małżeńskim. Pojawiło się wiele spekulacji o rozwodzie książęcej pary i o tym, jak bardzo niewierny jest książę William. To wszystko sprawiło, że księżna Kate zaczęła być na nowo porównywana do księżnej Diany. Matka Williama i Harrego zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu, w sierpniu 1997 roku. Wydarzenie poprzedzały właśnie wieloletnie zdrady obojga małżonków. Spekulujący widzą zbyt wiele podobieństw pomiędzy księżnymi i z każdym jej krokiem dopatrują się kolejnych. 

Księżna Kate, mimo wszystko, znakomicie wypełnia swoje obowiązki i stara się aktywnie angażować społecznie. Ostatnio u boku swojego małżonka pojawiła się na inauguracji dorocznych regat King's Cup. Kolejno odbyli wizytę w Północnej Walii, gdzie razem z wolontariuszami, Kate i William sprzątali plażę Newborough. Bardziej niż ten społeczny czyn, opinię publiczną zszokował fakt, iż księżna Kate, zbierając śmieci, miała na sobie kurtkę wartą niemalże 1800 złotych. Wywołało to niemałe zdumienie, ale chyba nikogo nie powinien dziwić fakt, iż księżna może sobie na to pozwolić, więc z tego korzysta. 

źródło: pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  2. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  3. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek
  4. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  5. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News