Planowali zamach na Księżną Kate. Chcieli też zabić jej dziecko

Planowali zamach na Księżną Kate. Chcieli też zabić jej dziecko Źródło: Fot. Good Morning America

Księżna Kate to ulubiona władczyni Brytyjczyków. Kobieta ma wszystko - urodę, klasę, obycie oraz inteligencję. Chociaż przez wiele osób nazywana jest drugą Księżną Dianą, to, jak się okazuje, nie każdy za nią przepada. Nienawiść wobec kobiety w niektórych środowiskach rozwinęła się do tego stopnia, że planowany był na nią zamach!

Chyba nikt nie przypuszczałby, że Księżna Kate może wywoływać u kogokolwiek uczucia tak negatywne, żeby planować na nią zamach. Niestety, jak się okazuje, takie osoby istnieją. Żona księcia Williama stanęła w obliczu ogromnego niebezpieczeństwa. Życie kobiety było zagrożone.

Księżna Kate miała zostać zabita. Szokujące doniesienia mediów

Jak się okazuje, w dzisiejszym świecie nikt nie może czuć się bezpieczny - nawet rodzina królewska. O przerażającym planie zamachu na życie życie Kate Middleton poinformowała zagraniczna prasa, która odkryła te szokujące informacje. Podczas robienia zakupów księżna Kate została złapana przez paparazzi. Zdjęcie kobiety z wózkiem wypełnionym zakupami trafiło w ręce terrorystów z ISIS, którzy za cel postawili sobie zabójstwo przyszłej królowej. - Wiemy, co ona je - zatrujcie to - brzmiał podpis pod zdjęciem, które przekazywali sobie zamachowcy. Jak zapewnia źródło gazety UK Daily Star, groźby zostały wzięte na poważnie. - To obrzydliwy plan próbujący zniszczyć życie Kate oraz zagrozić jej jako matce. To nie są "zwyczajne" twitterowe wpisy, a realne groźby przesyłane sobie przez dżihadystów. Groźby zostały potraktowane bardzo poważnie - można przeczytać w artykule.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko księżna Kate. Zamachowcy mieli na celowniku również jej rodzinę

Jak się okazuje, nie tylko życie Kate jest zagrożone. Terroryści chcą zabić również jej synka, księcia Jerzego. W sieci pojawiło się nie tylko zdjęcie Kate z wózkiem zakupowym, ale i fotografia małego następcy tronu. Została ona przerobiona w taki sposób, że za plecami chłopca stał mężczyzna w nożem w ręku. Poza zdjęciami ujawniony został również adres sklepu, w którym księżna Kate robi zakupy. Przestępcy posługują się aplikacją Telegram, na której wymieniają się informacjami. Zdjęcie małego księcia podpisane zostało jako "niewierzący". Nie zabrakło również gróźb: - Nawet rodziny królewskiej to nie ominie - miała brzmieć treść jednej z wiadomości.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Dziś o 20:00 w całej Polsce wydarzy się coś niezwykłego! Wszystko dla Pawła Adamowicza
  2. Ważne słowa Andrzeja Dudy po śmierci Pawła Adamowicza. Wszyscy powinni je zapamiętać
  3. Kościół ponad podziałami. Arcybiskup Głódź w nocy wyruszył do szpitala, w którym przebywa Adamowicz
  4. Wiek Elżbiety Jaworowicz zadziwia. W czym tkwi sekret jej młodego wyglądu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
      Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu