Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy

Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Księżna Kate mimo napiętych stosunków z Meghan Markle bardzo cieszyła się z możliwości poznania Achiego. Wyczekiwana przez nią, jak i wszystkich Brytyjczyków chwila, nie obyła się bez wielkiej wpadki. Wszyscy fani rodziny królewskiej mówią tylko o tym.

Księżna Kate podobno uwielbia dzieci. Sama ma troje potomków i, jak głoszą plotki, myśli o kolejnym. Nic dziwnego, że narodziny Achiego były dla niej wielkim powodem do radości, nawet mimo pewnej niechęci, jaką darzy do jego matki. Gdy w końcu udało jej się spotkać z dzieckiem, popełniła okropną gafę.

Księżna Kate poznała Archiego. Nikt nie spodziewał się, że zapomni o tak istotnej rzeczy

Księżna Kate i książę William mieli okazje poznać nowo narodzonego członka rodziny królewskiej dopiero tydzień po jego narodzinach. Jak podaje królewski reporter, przez ten czas niemowlę korzystało z chwil spędzonych z rodzicami.

- Pierwszy tydzień chłopczyka w domu z mamą i tatą był spokojny. Chcieli mieć tę osobistą przestrzeń z noworodkiem. W tym tygodniu rozpoczną się wizyty rodziny i przyjaciół. Royal baby pozna wtedy książę i księżna Cambridge, a także książę Walii, który wraz z żoną wróci z zagranicznej wizyty - powiedział Omid Scobid.

Nic dziwnego, że ta chwila była wyczekiwana przez wujostwo, jak i poddanych. Jeden szczegół zepsuł jednak całą radość z tego wydarzenia. Księżna Kate nie zabrała na spotkanie własnych dzieci. Dla wielu osób to prawdziwe uchybienie, które nie powinno mieć miejsca. Najmłodsi członkowie rodu zapewne bardzo cieszyliby się z możliwości poznania Archiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podobno dzieci książąt Cambridge nie mogą się doczekać, aż zobaczą dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego.

- Bardzo chcieli poznać kuzyna, ale stanie się dopiero w posiadłości Karola i Camilli, w dniu urodzin księcia Walii - podał "The Sun".

Niestety, na tę okazję będą musieli jeszcze trochę poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN
  4. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  5. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  6. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News