Katarzyna Dowbor mogłaby być dumna. Księżna Kate pokazała jak zaprojektowała ogród

Katarzyna Dowbor mogłaby być dumna. Księżna Kate pokazała jak zaprojektowała ogród Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate wraz z małżonkiem i swoimi pociechami udali się do zniewalającego ogrodu. Jest to wyjątkowe miejsce, ponieważ zaprojektowała je właśnie sama żona księcia Williama. Katarzyna Dowbor, gdyby tylko mogła, zapewne pochwaliłaby damę dworu.

Księżna Kate z mężem i dziećmi pojawiła się ostatnio w przepięknym ogrodzie, którego urok aż zapiera dech w piersiach. Okazuje się, że to wybranka serca księcia Williama była projektantką tego wyjątkowego miejsca. Zdjęcia, na których widać, jak małżeństwo bawi się wraz z pociechami, pojawiły się w sieci. Zapewne nie jedna osoba, zajmująca się profesjonalnie projektowaniem ogrodów, mogłaby być dumna z Kate Middleton. 

Rozczulające zdjęcia rodziny królewskiej 

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia Kate, Williama, Charlotte, Georga i Louisa. Cała rodzinka zjawiła się w Chelsea na królewskim pokazie kwiatów. Na opublikowanych fotografiach wyraźnie widać, że podczas tego typu wyjścia nie obowiązywał strój formalny. Dzięki temu pociechy pary biegały boso, beztrosko bawiąc się w zniewalającym ogrodzie.  

Księżna Kate została projektantką 

Wielkim zaskoczeniem dla niektórych był fakt, że to sama księżna Kate zaprojektowała jedną z części ogrodu, którą również można było podziwiać. Dama dworu nazwała go "Powrót do Natury" i w swoim założeniu miała, by miejsce to zbliżało do siebie rodzinę i przyrodę. Trzeba przyznać, że cel został osiągnięty, a ogród robi piorunujące wrażenie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śmiało można stwierdzić, że wielu botaników byłoby z niej dumnych, albo może nawet pozazdrościliby jej takiego projektu. Nie wykluczone, że Katarzyna Dowbor, gdyby tylko miała ku temu okazję, pogratulowałaby samej księżnej Kate tak zniewalającego efektu. 

Fotografie, na których widać rodzinę królewską szczęśliwą i bawiącą się wśród pięknych roślinności, wywołało ogromne poruszenie w sieci, jednak tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Osoby z całego świata zachwycały się nad widokami oraz małżeństwem. Uwagę przykuły także ich niezwykle szybko dorastające dzieci. 

instagram/kensingtonroyal/

instagram/kensingtonroyal/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News