Księżna Kate z dziećmi szaleją na wyścigach konnych. George i Charlotte skradli całą uroczystość (Zdjęcia)

Księżna Kate z dziećmi szaleją na wyścigach konnych. George i Charlotte skradli całą uroczystość (Zdjęcia) Źródło: instagram/katemidleton/

Księżna Kate i książę William po raz pierwszy od kilku miesięcy pojawili się w towarzystwie swoich dzieci. Co prawda nie było z nimi najmłodszego potomka, ale za to wszyscy mogli podziwiać księcia Georga i księżniczkę Charlotte.

Od dobrych kilku miesięcy, nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie nie byli w stanie, obserwować jak dorastają księżniczka Charlotte i książę George. Kate i William na wyjściach publicznych pojawiali się razem lub osobno, ale za każdym razem bez swoich potomków. Teraz wybrali idealną do tego okazję, by wreszcie wystąpić w towarzystwie pociech.  

Księżna Kate po wielu miesiącach pokazała się z dziećmi 

Księżna Kate i książę William już od dłuższego czasu, zdaje się, jakby ukrywali własne dzieci. Nie tylko oni sami nie byli widywani w ich towarzystwie. Mali członkowie królewskiego rodu nie byli widziani nawet w towarzystwie ich niani. Wyglądało zatem na to, że w wyniku sporu między Williamem a jego bratem, małżonkowie postanowili w pełni skupić się na obowiązkach, a swoje dzieci chwilowo usunąć z blasku fleszy. 

Po długiej przerwie, książęca para znalazła dogodną okazję do tego, by wreszcie pokazać się z pociechami. Choć nie było z nimi najmłodszego Louisa. Oko poddanych cieszyli księżniczka Charlotte i książę George. William oraz Kate, nie tylko w towarzystwie własnych dzieci, ale i królowej Elżbiety II udali się na wyścigi konne, by obserwować jak radzi sobie Zara Tindall. Podczas zawodów księżna świetnie bawiła się ze swoimi dziećmi. Wygląda na to, że zmienili się oni nie tylko w kwestii wyglądu, ale i charakteru. Charlotte i George nie sprawiali bowiem najmniejszych problemów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak zmienili się Charlotte i George 

Podczas publicznej nieobecności dzieci, Brytyjczycy nie byli w stanie podziwiać, jak dojrzewają. Teraz gdy wreszcie mogli to zaobserwować, zapewne byli w niemałym szoku. Rosną one jak na drożdżach. 

Księżniczka Charlotte coraz bardziej przypomina swoją prababcię. Ma piękne, jasnobrązowe włoski, które tylko dodają jej uroku. Nie ma żadnych wątpliwości, że za kilkanaście lat, wyrośnie na piękną kobietę. 

Natomiast książę George stał się prawdziwym, małym mężczyzną. Podczas wyjścia, przez cały czas, towarzyszył mu jego plastikowy miecz. Zatem poddani mają mały zarys tego, czym aktualnie mały książę się interesuje.  George bardzo spoważniał i wydaje się niezwykle ułożony jak na swój wiek. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?
  4. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  5. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  6. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News