Brytyjczycy są załamani! Z księżną Kate jest bardzo źle

Brytyjczycy są załamani! Z księżną Kate jest bardzo źle

Księżna Kate towarzyszyła 14 listopada swemu mężowi w czasie oficjalnej wizyty w Yorkshire. Żona najstarszego syna księcia Karola prezentowała się pięknie, jednak jej szczupłość niezwykle zmartwiła brytyjską opinię publiczną. Poddani Elżbiety II zastanawiają się, czy życiowej partnerce Williama nie dokuczają problemy zdrowotne.

Księżna Kate poślubiła wnuka brytyjskiej monarchini, Williama, 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Para ma już obecnie troje dzieci - córkę Charlotte oraz synów George'a i Louisa. Ostatni z potomków małżonków przyszedł na świat 23 kwietnia tego roku.

Czy księżna Kate jest już zbyt chuda? Brytyjczycy martwią się o swą ulubienicę

Chociaż od porodu nie minęło wcale dużo czasu, księżna szybko straciła na wadze. Jak sugerują internauci, jest prawdopodobnie jeszcze szczuplejsza niż przed zajściem w trzecią ciążę. Wygląd Kate wzbudza więc ogromne emocje, prowokując prawdziwy niepokój wśród poddanych królowej Elżbiety II. Szczególnie głośno w światowych mediach zrobiło się więc po ostatniej wizycie księcia Williama oraz jego żony w Yorkshire, gdzie para zainaugurowała otwarcie nowego Centrum Technologicznego firmy McLaren Automotive. Księżna Kate wystąpiła na wydarzeniu w eleganckiej, granatowej sukience oraz szpilkach tego samego koloru. Do stylizacji dobrała także srebrny zegarek, kopertówkę oraz niewielką, jednak rzucającą się w oczy biżuterię. Włosy pozostawiła za to rozpuszczone w charakterystyczny już dla siebie sposób.

Czy zdrowie księżnej Kate jest zagrożone? Żona Williama wciąż traci na wadze

Chociaż żona Williama prezentowała się 14 listopada w Yorkshire naprawdę doskonale, po raz kolejny w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zmartwieni niezwykle szczupłą sylwetką uwielbianej księżnej. Jak sugerują, być może ma ona poważne problemy zdrowotne, o których przedstawiciele monarchii nie chcą oficjalnie poinformować.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Innego zdania są za to media na Wyspach. Dziennikarze twierdzą, iż na barkach Kate spoczywa po prostu zbyt wiele obowiązków. Związane ze zbyt krótkim urlopem macierzyńskim zmęczenie księżnej ma rzutować na jej wagę, co ostatecznie może oczywiście doprowadzić do podupadnięcia na zdrowiu. Zmartwiona opinia publiczna sugeruje więc otwarcie, że inni członkowie rodziny królewskiej powinni pozwolić żonie księcia nieco spuścić z tonu, gdyż nadmiar pracy może jej poważnie zaszkodzić, czego wszyscy chcieliby oczywiście zgodnie uniknąć. Księżna Kate Fot. Screen Jastrzabpost.pl Księżna Kate Fot. Screen Jastrzabpost.pl Księżna Kate Fot. Screen Jastrzabpost.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda nie może wyjść z szoku. Ktoś czyha na jej zdrowie i życie?!
  2. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  3. Brytyjczycy są zaniepokojeni. Co się dzieje z królową Elżbietą?!
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Zamachowska miała wypadek! Policja w szoku, w życiu nie widzieli czegoś takiego
Następny artykuł