Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama

Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate, mimo pojawiających się doniesień o romansie jej męża, za każdym razem, gdy jest przy jego boku, promienieje ze szczęścia. Nie wykluczone, że żona Williama starała się skrzętnie kryć swoje emocje, które kiedyś muszą wziąć górę. Pojawiły się informacje, że księżna nie wytrzymała i wyprowadziła się z Pałacu.

Księżna Kate i książę William od dnia swojego ślubu uchodzą za prawdziwy przykład idealnego małżeństwa. Choć zapewne przez te kilka lat przeżyli nie jeden gorszy moment, nigdy nie dali tego odczuć światu i w miejscach publicznych zachowywali pełen profesjonalizm. Już od jakiegoś czasu, media aż huczą od plotek na temat licznych romansów Williama, jednak nawet to nie wyprowadza ich z równowagi. Teraz pojawiły się doniesienia, że Kate wyprowadziła się z Pałacu. Czyżby medialne wiadomości miały na to wpływ? 

Księżna Kate wyprowadziła się z Pałacu 

Media na całym świecie, nie rozpisują się ostatnio o niczym innym, jak o tym, że księżna Kate ponoć wyprowadziła się z Pałacu. Jak donoszą zagraniczne portale, żona Williama nie wytrzymała napięcia, które pojawiło się po tym, jak ukochany powiedział jej, że nie jest szczęśliwy w małżeństwie. 

Według doniesień, Kate była tak rozgoryczona jego słowami, że bez chwili zastanowienia spakowała siebie i dzieci, po czym wyniosła się do domu rodzinnego. Jak możemy się również dowiedzieć z mediów, ponoć księżna jest bardzo przytłoczona całą sytuacja, jednak chce nieco ochłonąć i dopiero wtedy podjąć odpowiednie kroki. Niewykluczone, że nie tylko słowa Williama miały wpływ na jej wyprowadzkę, ale również coraz częściej pojawiające się doniesienia o jego romansach.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

William zdradził Kate 

Brytyjskie media ujawniają informacje dotyczące romansów księcia. Jak podają miejscowi dziennikarze, którzy bacznie śledzą każdy krok rodziny królewskiej, William dopuścił się zdrady swojej żony i to z jej najlepszą przyjaciółką. O całej sprawie dowiedziała się Kate, po czym wykluczyła kobietę z grona swoich bliskich koleżanek. Jednak najwyraźniej ze swoim mężem rozwiązała tę sprawę nieco inaczej i postanowiła chwilowo puścić całą sprawę w niepamięć. 

Czas mija, a w mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat romansów Williama, co może dawać księżnej do myślenia. Para nie odnosi się publicznie do wszystkich plotek i spekulacji. nie wykluczone jednak, że już niebawem z Wielkiej Brytanii napłynął kolejne informacje w tej sprawie i dowiemy się, czy małżeństwo książęcej pary przetrwa. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazdor Polsatu zginął STRASZNĄ śmiercią w tajemniczych okolicznościach. Do dziś nikt nie wie, co mu się naprawdę stało
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama
  4. Tragiczne informacje TVN, to się dzieje właśnie teraz. "Dzisiaj na SOR-ach umierają Polacy"
  5. Oficjalne: Będzie nowe 500 plus. Wiadomo już, komu się należy
  6. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop

Źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News