Wizerunek księżnej Kate poważnie na tym ucierpi! Seria fatalnych błędów

Wizerunek księżnej Kate poważnie na tym ucierpi! Seria fatalnych błędów Źródło: pexels.com

Księżna Kate od czasu trzeciego porodu pojawiła się publicznie zaledwie kilka razy. Jednak czujne oko fotoreporterów udokumentowało jej liczne wpadki. Czy w wirze nowych obowiązków Middleton zapomniała o etykiecie?

Księżna Kate pół roku temu przywitała na świecie swojego syna Louisa. To już trzecie dziecko książęcej pary, dlatego dumna mama postanowiła się skupić na obowiązkach rodzinnych. Podobno wycofanie się z życia publicznego sugerowali także specjaliści wizerunkowi dworu. Doradcy chcieli oddać zainteresowanie mediów Meghan Markle, która właśnie wkroczyła na brytyjskie salony.

Wpadki księżnej niszczą wizerunek całego dworu. Księżna Kate pod ostrzałem mediów

Pięcioletni George ostatnio został przyłapany z plastikową bronią, później brał udział w polowaniu na kuropatwy. Media i opinia publiczna zgłosiły natychmiast, że rodzice nie powinni pozwolić na takie aktywności królewskiego potomka. – Dziecko zostało zmuszone przez rodziców do bycia świadkiem zabójstwa niewinnego zwierzęcia – mówili członkowie PETA po obejrzeniu materiałów z przebiegu polowania. Czy decyzja o wycofaniu się na chwilę z mediów podyktowana była wpadkami, ale i próbą zbudowania wizerunku Markle. Od kilku miesięcy to właśnie Meghan robi nieprawdopodobną karierę w mediach, a doniesienia o jej wizytach, rozmowach lub plotkach rodzinnych nie schodzą z nagłówków gazet.

Wpadki Kate Middleton

Odkąd została żoną księcia Williama, oczy całego świata zwróciły się w jej stronę. "Ciepła i profesjonalna" - przyznają Brytyjczycy. W natłoku obowiązków i pod ostracyzmem mediów nierzadko zalicza jednak wpadki, które analizowane na forum przysparzają wielu kłopotów królewskiej rodzinie. Podczas wizyty w Nowej Zelandii cztery lata temu, Kate nie zapanowała nad spódnicą, która odkryła jej niemal całe uda. Z dzieckiem na ręku, została sfotografowana. Zdjęcie natychmiast obiegło niemal cały świat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdaniem krytyków, księżna kilka razy założyła tę samą sukienkę, przez co jej image miał zostać nadszarpnięty. Fani jednak zwracają uwagę na fakt, iż dobór stroju nie świadczy o klasie. Zarzucano jej również, że zainwestowała kilka tysięcy funtów na poprawę uzębienia. Chciała jednak, by nie był on "zbyt" idealny. Kilka razy zdarzyło się kobiecie wykonanie zbyt mocnego makijażu. Podczas wizyty w Holandii wyglądała zjawiskowo i... ordynarnie. Pomimo kilku niefortunnych zdjęć, Kate spełnia świetnie swoją rolę. Jest miła, zaangażowana i piękna. Realizuje się jako matka i żona, a Brytyjczycy ją wprost kochają. Czy z równą sympatią mówią o nowej żonie księcia Harry'ego?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle przeszła ciężki zabieg?! Ujawniono szokujące zdjęcia
  2. Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy
  3. Meghan Markle jest bezlitosna. Z jej ojcem jest bardzo źle
  4. Burza w Wielkiej Brytanii. Ujawniono jak Meghan Markle manipuluje Harrym od początku związku
Następny artykuł