Księżna Kate doprowadziła Williama do łez. Chodzi o jego matkę

Księżna Kate doprowadziła Williama do łez. Chodzi o jego matkę Źródło: Fot. Wikipedia

Księżna Kate od 7 lat pełni funkcję księżnej Cambridge. Od samego początku jej panowania mówiło się o tym, że kobieta ma bardzo duże szanse na zostanie "drugą Dianą". Na ocenę tego, czy rzeczywiście tak jest, jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Jednak gesty, na które zdobywa się Kate, są niezwykle wymowne. Potrafią wzruszyć nawet księcia Williama.

Księżna Kate podczas obchodów 70. urodzin księcia Karola postanowiła zrobić coś, co niekoniecznie spodobało się samemu solenizantowi, ale również i królowej Elżbiecie. Kate jednym, małym gestem oddała hołd tragicznie zmarłej Diane, tym samym przycierając nosa jej byłemu mężowi.

Wspomnienia z 70 lat życia księcia. Zabrakło w nich miejsca dla Diany

O tym, że Księżna Diana nie miała dobrych relacji z resztą rodziny królewskiej, wiedzą chyba wszyscy. Jej nieudane małżeństwo z księciem Karolem wywołało prawdziwy skandal i przysporzyło pałacowi wiele kłopotów. Mimo to, ludzie po dziś dzień darzą Dianę ogromną sympatią, a Karola obwiniają za tragiczną śmierć Diany. Książę Karol sprawia wrażenie, jakby w zupełności wyparł Dianę ze swojego życia. Podczas obchodów jego 70. urodzin wyświetlane zostały jego zdjęcia ze wszystkich tych lat. Wierni od razu zauważyli, że pośród fotografii zdecydowanie brakuje byłej żony. Dużo było za to księżnej Kamili, która nie cieszy się sympatią Brytyjczyków. Poddani uważają to za skandal, bowiem to księżna Diana stanowiła bardzo ważną część jego życia i co najważniejsze, to ona wydała na świat jego dwóch synów - Williama i Harry'ego. Te "przeoczenie" w pełni zrekompensowała jednak Księżna Kate. Kobieta swoim gestem wzruszyła nawet Wiliama.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Kate rozczuliła swojego męża. Piękny gest w kierunku Williama

Pałac Buckingham opublikował na Instagramie specjalne zdjęcie, które ma na celu upamiętnienie urodzin księcia Karola. Znajdują się na nim jego druga żona, synowie, a także ich małżonki oraz dzieci. Szczególną uwagę zwraca na siebie jednak nie solenizant ani ciężarna Meghan. Oczy wszystkich skierowane były na Kate i jej wyjątkową sukienkę. Księżna Kate jako jedna z nielicznych postanowiła nie udawać, że Diany nigdy nie było w życiu rodziny królewskiej. Na urodziny teścia wybrała nieprzypadkową kreację - granatową sukienkę w białe groszki, z białym kołnierzykiem. Do złudzenia podobną kreację miała na sobie księżna Diana w 1984 roku. Sukienka Kate jest projektem autorstwa Alessandy Rich. księżna Kate Księżna Kate instagram.com/the_house_of_windsorZOBACZ TAKŻE:
  1. Karolak czy Kożuchowska? Nigdy nie uwierzycie kto zarabia więcej na Rodzinka.pl
  2. Jest pierwsze oświadczenie księdza Lemańskiego po latach! Furia w Kościele, ujawnił wszystko
  3. Cała Ameryka śmieje się z Jarosława Kaczyńskiego! Pokazali te zdjęcia i go skompromitowali
  4. Oby nie skończyło się wymiotami. Anna Mucha ujawniła, co zrobi na 18 urodziny „M jak Miłość”
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł