Książę William regularnie poniżał Kate. Ujawniono skandaliczne kulisy związku pary książęcej

Książę William regularnie poniżał Kate. Ujawniono skandaliczne kulisy związku pary książęcej Źródło: instagram.com/kensigtonroyal

Księżna Kate była poniżana przez męża? Królewski biograf ujawnia skrywane dotąd tajemnice. Para książęca nie odniosła się do jego słów.

Księżna Kate, choć powszechnie uwielbiana, nie zawsze była traktowana z należnym jej szacunkiem. Prasa wielokrotnie rozpisywała się na temat jej perypetii w związku z Księciem Williamem. Poznali się na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji w 2002 roku. William po raz pierwszy zobaczył ją na studenckim pokazie mody, gdy na wybiegu prezentowała się w półprzezroczystej kreacji. Ich przyjaźń szybko przerodziła się w związek.

- Okazało się, że mamy wspólne zainteresowania, dużo wspólnych tematów. I tak zaczęliśmy być ze sobą - powiedział książę w jednym z wywiadów.

Andrew Morton w biografii zatytułowanej „William i Catherine” napisał, że już na początku dochodziło między nimi do spięć. W końcu książę poczuł się na tyle pewnie, że zaczął lekceważyć partnerkę.

- Potrafił nagle zignorować Kate i pójść rozmawiać z kimś innym. Oczekiwał, że ona przybiegnie za nim, a im dłużej się znali, tym bardziej zdawał się trzymać ją na krótkiej smyczy. Czuła, że jest traktowana jak służąca, a nie jego dziewczyna - pisze Morton.

Związek książęcej pary został opisany jako burzliwy i pełny skrajnych emocji: „Często zdarzały się kłótnie, rozstania i powroty".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2007 roku doszło do najgłośniejszego rozstania. Każde poszło w swoją stronę, Kate spotykała się z innymi mężczyznami, a William sporo imprezował.

- Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni — przyznał kiedyś książę William.

- Nie byłam zachwycona rozstaniem, ale teraz widzę, że mnie wzmocniło. Dowiedziałam się wiele o sobie. Cenię sobie czas, który spędziłam w samotności — podkreślała natomiast księżna Kate.

Nie do końca wiadomo, co było prawdziwą przyczyną rozstania, ale możliwe jest, że właśnie sposób, w jaki Catherine była traktowana przez partnera. Książę William miał zobowiązania wobec rodziny i całego kraju, Kate nie mogła być najważniejsza. Ciągłe kłótnie musiały wykończyć parę. Kilka miesięcy po rozstaniu wrócili jednak do siebie, a trzy lata później ogłoszono ich zaręczyny.

Księżna Kate wciąż nie czuje się dobrze w małżeństwie?

Od ślubu w 2011 roku książęca para uchodziła za małżeństwo idealne. Zawsze zgodni, uśmiechali się do zdjęć. W ostatnim czasie znów mówi się o zgrzytach w ich związku. Brytyjska prasa donosiła o romansie księcia z przyjaciółką żony, Rose Hanbury, jednak nie ma pewności, czy do tego doszło. Faktem jest, że między nimi nie dzieje się najlepiej, dochodzi do spięć i kłótni. Jako członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej muszą pozować na zgodną parę i nie mogą wziąć rozwodu. Czy tego chcą, czy nie, są na siebie skazani, o czym oboje wiedzieli biorąc ślub. Jeśli książę rzeczywiście poniża swoją żonę, jedyną opcją pozostanie terapia małżeńska i duża doza cierpliwości ze strony księżnej.

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu