Księżna Kate publicznie uderzyła Williama w twarz! Pokazała nieznane oblicze
Wiadomości Pikio - 6 Grudnia 2018

Księżna Kate publicznie uderzyła Williama w twarz! Pokazała nieznane oblicze

Księżna Kate od przeszło 7 lat należy do rodziny królewskiej. Od samego początku poddani pokochali ją za jej drobne gesty upamiętniające zmarłą Dianę, wyczucie stylu, a także wyważone i przemyślane zachowanie. Chociaż wszyscy zachwycają się jej wyrafinowaniem, to właśnie okazało się, że kobieta ma też swoje mroczne strony. Boleśnie przekonał się o tym książę William.

Księżna Kate uchodzi za osobę wysublimowaną, która potrafi odpowiednio zachować się w każdej sytuacji. Jak widać, każdy traci trochę ze swojej powagi, gdy w grę wchodzą święta. Kobieta dała ponieść się bożonarodzeniowym szaleństwom, które doprowadziły do upokorzenia księcia na oczach poddanych. Stało się coś, czego nikt by się nie spodziewał.

Księżna Kate wycelowała prosto w twarz Williama. To musiało zaboleć

W ostatnich dniach w pałacu Buckingham odbyło się niezwykle ważne i wzruszające spotkanie. Rodzina królewska zaprosiła w swoje progi rodziny żołnierzy służących w Royal Air Force. Na świąteczne spotkanie przybyło ponad 200 osób - żony, dziewczyny, matki i dzieci mężczyzn, którzy podczas świąt nie będą mogli spotkać się ze swoimi rodzinami. W programie było między innymi wspólne dekorowanie pierniczków oraz skarpetek. Poza zadaniami plastyczno - manualnymi, były też inne, bardziej rozrywkowe atrakcje. Zebrani mogli bowiem... rzucać się śnieżkami! Pałac stanął na głowie i zorganizował sztuczny śnieg. Chociaż dla wielu osób była to wspaniała zabawa, to dla niektórych zakończyła się ona wyjątkowo boleśnie. Przekonał się o tym książę William, który śnieżką oberwał prosto w twarz. Autorem śnieżnego zamachu na jego królewską facjatę była jego własna żona. Chociaż na krótki moment zapanowała konsternacja, to po chwili wszyscy zaczęli się śmiać. Ciekawe, czy Williamowi również było do śmiechu. Śnieg wylądował bowiem między jego oczami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej

Sponsorują prezenty innym dzieciom, własne pociechy potraktują wyjątkowo skromnie

Okazuje się, że chociaż Kate i William fundują prezenty obcym dzieciom, to nie mają zamiaru wydawać fortuny na swoje własne pociechy. Książęcy potomkowie otrzymają od rodziców wyjątkowo skromne podarki. Nawet jeśli ktoś z poddanych zdecyduje się na podarowanie im czegoś więcej, to nie trafi do do rąk małych książątek - ich rodzice przekażą to domom dziecka. Okazuje się, że Kate i William bardzo dbają o to, aby ich dzieci nie wyrosły na materialistów. – Charlotte marzy o domku dla lalek, a George o zabawkowym autku i właśnie to dostaną. Jednak do pałacu Buckingham przesyłanych jest tyle prezentów z całego świata dla tej dwójki, że William i Kate oddają je organizacjom pomagającym dzieciom. Tyle prezentów ich zdaniem mogłoby się bardzo źle odbić na zachowaniu George’a i Charlotte. Rodzice najbardziej boją się, że dzieci staną się rozpuszczone – można przeczytać na łamach US WEEKLY.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńskiego właśnie zamurowało! Nie przewidział tego, jest przerażony
  2. Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Polakom opadły szczęki, co za zmiana!
  3. Księżna Diana nie była taka jak myśleliśmy? Wyszło na jaw co zrobiła Harry’emu
  4. Tajemnice związku Ireny Santor wyszły na jaw. To dlatego nie wzięła ślubu
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
2019Horoskop na 2019 rok. Jakie czekają Cię niespodzianki? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News