Księżna Kate zalała się łzami przez ukochanego. Złamał jej serce tuż przed świętami
Fot. YouTube/ODN
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Księżna Kate zalała się łzami przez ukochanego. Złamał jej serce tuż przed świętami

Księżna Kate jest obecnie jedną z najbardziej lubianych przez światową opinię publiczną członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się jednak okazało, do jej ślubu z księciem Williamem mogło nigdy nie dojść. Przed laty syn Karola i Diany niezwykle zranił ukochaną tuż przed świętami Bożego Narodzenia, czego ta zapewne nigdy nie zapomni.

Księżna Kate poślubiła księcia Williama 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Para poznała się dziesięć lat wcześniej na Uniwersytecie St. Andrews. Zakochani szybko zaczęli się spotykać, jednak niespodziewanie media obiegły w 2007 roku informacje o ich rozstaniu. Na szczęście obecni małżonkowie ostatecznie do siebie wrócili, tworząc dziś szczęśliwą, pełną miłości rodzinę. Jak się jednak okazało, do ich ślubu mogło nigdy nie dojść z bardzo przykrego powodu.

Księżna Kate przepłakała przez księcia Williama całe Boże Narodzenie

Dlaczego jednak pierwszy związek Kate i Williama się rozpadł? Sytuacja, która przesądziła o tym rozłamie, miała mieć miejsce w czasie tuż przed Bożym Narodzeniem. Jak czytamy w książce "The Making of a Royal Romance", książę obiecał ukochanej, że spędzi z nią świąteczny czas, z czego ostatecznie się wycofał. Chociaż później zapewniał, iż dołączy do partnerki już w czasie rodzinnych uroczystości, wcale tego nie zrobił. Księżna Kate miała z tego powodu wylać naprawdę wiele łez. - William miał wątpliwości i usiadł ze swoim ojcem i babcią, aby odbyć szczerą dyskusję na temat jego przyszłości z Kate. Oboje doradzili mu, żeby się nie spieszył - ujawniła Kate Nicholl w swojej książce.

Jak Kate i William poradzili sobie z konfliktem? Pomógł im czas

Jak twierdzi autorka "The Making of a Royal Romance", to właśnie wydarzenia, które miały miejsce w Boże Narodzenie dwanaście lat temu, doprowadziły do rozstania Kate i Williama, sprawiając przyszłej księżnej ogromną przykrość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Para na szczęście zdecydowała się ostatecznie dać sobie drugą szansę, która bez wątpienia była dobrym pomysłem. Małżonkowie żyją w udanym związku już od wielu lat, wychowując wspólnie trójkę dzieci. Małżonka syna Karola i Diany pamięta jednak zapewne smutne dla siebie zdarzenia sprzed lat, które bez wątpienia ponownie odżyją w jej pamięci w nadchodzące Boże Narodzenie, które spędzi już jednak z ukochanym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ukrywane zdjęcia Meghan Markle ujrzały światło dzienne! Księżna popełniła ogromny błąd
  2. Piosenki, których Polacy słuchali najchętniej w 2018 roku. Będziecie w ciężkim szoku
  3. „Chyba jej sufit na łeb spadł”. Nie uwierzycie, ile kosztuje 6 pierogów u Magdy Gessler
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Wbije Was w ziemię, nikt się tego nie spodziewał
ZAMIANA
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News