Sweter, w którym wystąpiła księżna Kate, to absolutny hit. Większość kobiet go ma lub powinna mieć w swojej szafie

Sweter, w którym wystąpiła księżna Kate, to absolutny hit. Większość kobiet go ma lub powinna mieć w swojej szafie Źródło: YouTube - ODN

Księżna Kate uważana jest za jedną z ikon stylu w Wielkiej Brytanii, w związku z czym media często interesują się jej najnowszymi kreacjami. Obecność księżnej na ostatnim wystąpieniu wywołała wielki entuzjazm. Wszystko przez jej sweter, który robił wielkie wrażenie na wszystkich obecnych.

Księżna Kate pojawiła się ostatnio na jednej z największych uroczystości w Anglii, które regularnie przyciągają zainteresowanie dziesiątek tysięcy osób. Zaobserwowanie wzbudziła nie tylko postać księżnej, ale również jej kreacja, która okazała się wyjątkowym hitem. Kolejni internauci zaczynają wyrażać swój podziw wobec pomysłu żony księcia Williama. To nie pierwszy raz, gdy spotkał się on z tak wielką aprobatą.

Największe zainteresowanie wywołał sweter księżnej, który nie jest wcale częścią garderoby, za którą trzeba zapłacić tysiące złotych. Okazuje się, że większość kobiet ma go w swoim domu, a te osoby, które takiego nie posiadają, mogą nabyć go w niskiej cenie. Okazuje się więc, że popularność stylu księżnej polega nie na jej budżecie, ale na doskonałych pomysłach, które realizuje.

Księżna Kate wzbudza powszechne zainteresowanie mediów z Wielkiej Brytanii

Księżna Kate wraz z księciem Williamem przez kilka dni zajęta była celebrowaniem narodzin księcia Archiego i pomaganiem księciu Harry'emu i Meghan Markle w opiece nad ich pierwszym dzieckiem. Po pewnym czasie trzeba było jednak wrócić do najważniejszych obowiązków, do których zdecydowanie należy pojawianie się w miejscach publicznych przy okazji ważnych wydarzeń.

Jednym z nich niewątpliwie są regaty, które cieszą się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii. William i Kate pojawili się na nich po raz kolejny, raz jeszcze przyciągając wielkie zainteresowanie przedstawicieli mediów, także fotoreporterów. Wszystko z powodu kreacji księżnej, która jest obecnie głośno komentowana wśród mieszkańców Wysp Brytyjskich

Księżna Kate inspiruje Brytyjczyków swoim ubiorem

Kate Middleton pojawiła się na regatach w białym swetrze w czarne paski, który był tematem wielu artykułów w prasie. Okazuje się, że księżna nawiązała w ten sposób błyskotliwie do stylu marynistycznego. Biały sweter z czerwonymi elementami, któremu towarzyszyły spodnie z wysokim stanem i czerwona kopertówka były tematem rozmów podczas samej imprezy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Co ciekawe, sweter księżnej nie jest elementem garderoby, za który trzeba zapłacić wiele pieniędzy. Bliźniaczą wersję tego samego swetra można znaleźć nawet w polskich dyskontach za kilkadziesiąt złotych. Z pewnością niejedna kobieta dysponuje podobnym elementem ubioru, który wciąż uchodzi za wyjątkowo modny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  2. Beata Tyszkiewicz radzi polskim emerytom: „Trzeba żyć w luksusie”. Polacy są wściekli. Słusznie?
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News