Księżna Kate wystąpiła w oszałamiającej sukience. Kreacja wyprzedała się w ciągu godziny, każda kobieta chce ją mieć

Księżna Kate wystąpiła w oszałamiającej sukience. Kreacja wyprzedała się w ciągu godziny, każda kobieta chce ją mieć Źródło: .

Księżna Kate bez wątpienia jest prawdziwą ikoną stylu na wielu osób. Nie ma co się dziwić, ponieważ zawsze wygląda nienagannie w swoich strojach.

Księżna Kate jako żona jednego z następców tronu musi prezentować się nienagannie niezależnie od okazji. Jest to szczególnie istotne w przypadku rodziny królewskiej, od której zawsze wymaga się, trzymania sztywnych reguł etykiety. Tyczy się to również ubioru członków rodu, a nawet małe odstępstwo od ustalonych zasad od razu zostanie zauważone i może spotkać się z reprymendą ze strony królowej. Na szczęście Kate jak zwykle oszołomiła wszystkich swoim wyglądem.

Księżna Kate w bajecznej sukience

Kate coraz częściej pojawia się na licznych imprezach, gdzie reprezentuję rodzinę królewską. Podczas nich od księżnej wymaga się nienagannego zachowania oraz prezencji, z którą nie ma absolutnie żadnego problemu. Zwłaszcza najnowsza kreacja, w jakiej pojawiła się Kate, momentalnie stała się prawdziwym hitem.

14 maja księżna pojawiła się w Bletchley Park, gdzie została umieszczona specjalna wystawa związana z II wojną światową. Kate pokazała się w granatowej sukni w białe grochy, która odsłaniała długie i zgrabne nogi żony księcia Williama. Groszki zwłaszcza ostatnio zyskały na popularności i możemy je zaobserwować w coraz większej ilości znamienitych kreacji od popularnych projektantów.

Sukienka księżnej została wykonana przez Alessandry Rich, a podobną kreację Kate mogliśmy oglądać, chociażby w ubiegłym roku podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jednak tym razem sukienka okazała się prawdziwym hitem i po zobaczeniu jej na księżnej niemalże każda kobieta chciała ją mieć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

To doprowadziło do tego, że sukienki rozeszły się w zaledwie godzinę, a warto też wspomnieć, że jedna kosztuje aż 1750 funtów. Jednak mimo niemałej kwoty kreacje sprzedały się jak świeże bułeczki, co bez wątpienia jest również udziałem Kate.

Bez wątpienia księżna jeszcze nie raz wywoła u ludzi opad szczęk na swój widok, jednak taką reakcję ciężko będzie przebić. Chociaż patrząc na to, że Kate coraz częściej reprezentuję rodzinę królewską podczas oficjalnych spotkań, to możemy spodziewać się prawdziwego pokazu mody z jej strony, a fani tylko czekają na taką okazję.

Księżna Kate screen jastrzabpost.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News