Doniesienia zagranicznych mediów poraziły Wielką Brytanię. Księżna Kate i William się rozwodzą?!

Doniesienia zagranicznych mediów poraziły Wielką Brytanię. Księżna Kate i William się rozwodzą?! Źródło: materiały prasowe

Księżna Kate według zagranicznych mediów przechodzi przez bardzo trudny okres w swoim życiu. Informacje o rozwodzie pary książęcej wstrząsnęły całą Wielką Brytanią.

Księżna Kate i książę William przez wiele lat uchodzili za prawdziwie doskonałe małżeństwo, które łączy bezgraniczna miłość. Jednak od kilku tygodni brytyjskie media alarmują o coraz gorszej sytuacji w ich rodzinie. Wszystko zaczęło się od doniesień, że księżna zerwała kontakt ze swoją wieloletnią przyjaciółką oraz nakazała swojemu mężowi wykluczyć zarówno ją, jak i jej partnera z ich towarzystwa. Jednak teraz wszyscy mówią o rozwodzie książęcej pary.

Księżna Kate się rozwodzi?

Nie da się ukryć, że końcówka kwietnia jest przepełniona informacjami dotyczącymi rodziny królewskiej. Wszyscy wyczekują z niecierpliwością informacji o narodzinach dziecka Meghan Markle, ale jeszcze zanim na świat przyszło royal baby, brytyjskie media obiegła niepokojąca wiadomość.

Wedle doniesień "Globe" sytuacja pomiędzy Kate i Williamem jest jeszcze gorsza, niż mógł ktokolwiek przypuszczać. Już kilka tygodni temu słyszeliśmy o domniemanej zdradzie ze strony księcia, ale oczywiście jego rodzina wszystkiemu zaprzeczyła. Mimo to temat jest nadal aktualny a spekulacjom nie widać końca.

Teraz cały świat został poinformowany, że Kate i William zaczęli rozmawiać ze sobą o rozwodzie. Jest to niewiarygodna informacja, ponieważ książęca para zawsze uchodziła za doskonałe małżeństwo, które praktycznie nigdy się nawet nie kłóci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Kate była upokorzona zachowaniem Williama, który zdradzał ją tuż pod nosem i nie chce wyjść na głupią - donosi Globe.

Oczywiście aktualnie zanotowano brak jakiegokolwiek potwierdzenia tych słów ze strony rodziny królewskiej. W opozycji stanęły również inne media, które wskazują, że nie ma żadnych oficjalnych przesłanek dotyczących złych relacji książęcej pary.

Jednak "Globe" twardo pozostaje przy swoim stanowisku i co rusz podaje kolejne doniesienia, które wywołały gigantyczne poruszenie w całej Wielkiej Brytanii. Ciężko określić jak ta sprawa się zakończy, ale bez wątpienia jeszcze przez bardzo długi czas będzie o niej głośno, a fani rodziny królewskiej wciąż przecierają oczy ze zdumienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  4. Przez tę promocję w Biedronce Polacy oszaleją. Po świętach dyskont odpala prawdziwą petardę
  5. TVN przekazał druzgocące wieści. Prokuratura postawiła zarzuty ws. śmierci znanego polskiego muzyka
  6. Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!
  7. Katarzyna Dowbor była bezlitosna. Po jej słowach kobieta zalała się łzami

 

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News