Poruszenie na Wyspach! Wyszło na jaw, jak księżna Kate traktuje dzieci

Poruszenie na Wyspach! Wyszło na jaw, jak księżna Kate traktuje dzieci Źródło: screen/youtube/plotek.pl

Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Media na całym świecie uważnie obserwują, jak wraz z księciem Williamem starają się wychować trójkę swoich dzieci. Tym razem jednak w mediach pojawiła się szokująca informacja. Księżna Kate zabroniła im czegoś niewiarygodnego. 

Księżna Kate jest uwielbianą członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, która swojego ukochanego księcia Williama poznała na Uniwersytecie w St. Andrew, gdzie ukończyła historię sztuki. W ostatnich latach największą uwagę przykuwa jednak nie sama księżna Kate, a trójka jej dzieci, którymi zachwycają się ludzie na całym świecie. Szczególnie księżniczka Charlotte i książę George wzbudzają ogromne emocje w mediach, które uwielbiają publikować wszystkie nowinki z życia dzieci, udostępniać ich zdjęcia oraz zdradzać tajniki wychowania stosowane przez książęcą parę. Teraz jednak okazuje się, że potomkowie wcale nie mają tak łatwo - księżna Kate wydała zaskakujący zakaz.

Księżna Kate wraz z księciem Williamem wydali szokujący zakaz

Księżna Kate oraz książę William podchodzą do wychowania dzieci wyjątkowo odpowiedzialnie i przemyślanie. Od samego początku starają się uświadamiać im, że bycie jednymi z "najważniejszych" dzieci na świecie nie jest receptą na szczęście i sposobem na życie, dają im dużo swobody i pozwalają cieszyć się dzieciństwem, jakie mają wszystkie przeciętne dzieci na całym świecie. Teraz jednak w rozmowie z BBC William zdecydował się wyznać, jaki bezkompromisowy zakaz wprowadzili wraz z małżonką w ich domu. - Za dużo telefonów i social mediów naruszyły świętość i ochronę domu. Czy powinniśmy pozwolić dzieciom mieć telefony i tablety w pokojach? - zapytał. Po poruszeniu tego kontrowersyjnego tematu natychmiast media zawyrokowały, że dzieci prawdopodobnie szybko własnych komórek się nie doczekają i rzeczywiście na to wygląda.

Wszystko zaczęło się od pistoletów

Wypowiedź księcia Williama była odpowiedzią na niedawne zarzuty internautów i mediów na całym świecie, gdy na jaw wyszło, że książęca para pozwoliła się bawić swojemu synkowi plastikowym pistoletem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Widziałem, jak moi przyjaciele i rówieśnicy martwili się o ryzyko związane z potężnymi narzędziami, które wkładamy w ręce naszych dzieci - stwierdził. Ostre krytykowanie zabawy chłopca pistoletem przez wiele osób nazywane było zdecydowaną przesadą, ciekawe zatem jaka będzie reakcja fanów rodziny królewskiej na zabronienie dzieciom dostępu do tak powszechnych teraz urządzeń, jak telefon czy tablet.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. „To tak jakby k***a o cnocie opowiadała” Zmiażdżyli Martę Kaczyńską
  2. Szokujący wyciek z PiS! Kaczyński się boi, nie wie co z tym zrobić
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Ujawniono po latach od jej śmierci! Księżna Diana była tylko nagrodą pocieszenia
Następny artykuł