Księżna Kate nie wiedziała, gdzie podziać wzrok! Przemaglowali ją jak na przesłuchaniu

Księżna Kate nie wiedziała, gdzie podziać wzrok! Przemaglowali ją jak na przesłuchaniu Źródło: fot.youtube.com/City Dreamer

Księżna Kate nigdy tego nie zapomni. Jedno z pytań, które padło w trakcie oficjalnej audiencji w jednej z angielskich szkół, całkowicie onieśmieliło arystokratkę, która sama nie wiedziała, gdzie ma podziać wzrok. Powodem szoku, jakiego doznała, okazała się... pizza.

Księżna Kate według tabloidów nie jest ostatnio w najlepszej formie. Przedstawicielka brytyjskiej monarchii ma pozostawać w konflikcie z żoną księcia Harry'ego - Meghan Markle. Kłótnie ponoć trwają już kilka lat. Ostatnio, w trakcie specjalnej audiencji dla dzieci i młodzieży Kate Middleton dostała od jednego z uczestników spotkania pytanie, które sprawiło jej wielkie kłopoty.

Księżna Kate zszokowana przez młodego poddanego

Obowiązki księżnej Cambridge nie należą do najprostszych. Ostatnio boleśnie przekonała się o tym obecna posiadaczka tego tytułu - Kate Middleton. Okazało się, że pozornie prosta i przyjemna audiencja, jaka została przeprowadzona dla najmłodszych poddanych monarchii Zjednoczonego Królestwa, była dla żony księcia Williama prawdziwą zmorą. W natłoku trudnych pytań młodych Brytyjczyków szczególnie jedna kwestia okazała się wielkim problemem dla Kate, która sama nie wiedziała, jak ma odpowiedzieć. Wszystko przez najpopularniejsze z włoskich dań, jakim jest pizza.

Pytania o pizzę skonfundowały przyszłą monarchinię

O ile przyszła królowa Anglii kilkukrotnie zmagała się z ciężkimi pytaniami ze strony mediów, to właśnie dzieci przybiły jej największą szpilę. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALEIRĄ - Czy królowa Elżbieta kiedykolwiek jadła pizzę? - zapytało jedno z dzieci, jak podaje "Daily mail". - Wiesz, to jest dobre pytanie. Naprawdę nie wiem. Następnym razem, kiedy ją spotkam, postaram się ją o to zapytać! - powiedziała księżna Kate. Wątek pizzy po zadaniu tego pytania zdominował spotkanie dzieci z księżną. Widząc zdziwienie arystokratki, młodzież zaczęła coraz bardziej naciskać na Kate zadając jeszcze wiele pytań związanych z tym włoskim smakołykiem. Kolejne z dzieci widocznie rozbawione zachowaniem zdezorientowanej przedstawicielki brytyjskiej monarchii zapytało o możliwość zamówienia fast-foodu do pałacu Buckingham. Rozbawiona i widocznie zdziwiona arystokratka powiedziała, że teoretycznie istnieje taka opcja, ale nikt z niej raczej nigdy nie skorzystał. Wątpliwe jest, aby sama Kate sprawdziła, czy zamawianie pizzy do pałacu Buckingham działa, ponieważ od lat jest ambasadorką projektów informujących o zdrowym odżywianiu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. W PRL-u kochali ją wszyscy. Jej córka zginęła tragicznie, do dzisiaj ją opłakuje
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Chcieli sprawdzić, za co Kurski dostał ponad milion. Odpowiedź ścięła ich z nóg
  4. Córka Ferdka z „Kiepskich” jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  5. Królowa Elżbieta wysłała list do uczniów polskiej szkoły! Wiemy, co napisała
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News