Księżna Kate pod ostrzałem Brytyjczyków. Macierzyństwo ją przerosło

Księżna Kate pod ostrzałem Brytyjczyków. Macierzyństwo ją przerosło

Żona księcia Williama, księżna Kate, na wzór swojej nieżyjącej teściowej księżnej Diany, stara się sama opiekować swoimi dziećmi i nie używać do tego celu nianiek i służby. Wygląda jednak na to, że macierzyństwo ją przerosło.

Od samego początku, księżna Kate mówiła, że będzie matką swoich dzieci i nie zważając na piastowaną rolę, to właśnie im będzie poświęcała całą uwagę. Przy pierwszym dziecku, księżna Kate wywiązywała się z obowiązków wzorowo. Nawet w dniu prezentacji nowego członka rodziny wyglądała majestatycznie. Później, idealnie szło jej godzenie zadań księżnej i matki. Prasa była wręcz zachwycona tym jak chowa się książę George oraz tym, jak księżna wypełnia swoje zadania. Świat nie raz obiegły zdjęcia szczęśliwej rodziny na uroczystościach w pałacu Buckingham, co tylko wzmagało sympatię Brytyjczyków.

Księżna Kate przechodzi trudniejsze chwile

Przy narodzinach księżniczki Charlotty już tak kolorowo nie było. Księżna wyglądała na dużo bardziej zmęczoną. Po wyjściu ze szpitala, w przeciwieństwie do pierwszej ciąży, Kate długo nie towarzyszyła mężowi w różnego rodzaj świętach i obchodach. Jednak problem może być dużo bardziej poważny. Księżna Kate udała się z dziećmi na zakupy do sklepu Peter Jones w Londynie, w celu nabycia dla nich butów. Dzień był bardzo ciepły, więc dzieci miały na nogach sandałki. Jak wiemy, w sklepach nie przymierza się butów na gołe nogi, a przynajmniej nie powinno się tego robić. Jednak matka zapomniała o skarpetkach dla swoich pociech i powstał problem. Na szczęście obsługa sklepu była przygotowana na taką ewentualność i rodzina królewska otrzymała skarpetki jednorazowe, na których udało się przymierzyć buty. Nie wiemy czy buty zostały zakupione, ale wiemy na pewno że ta sytuacja jest przykładem na to, że każdy popełnia błędy i najwyraźniej księżna Kate nie jest tak idealną matką, na jaką wyglądała. Szkoda tylko, że od razu zalała ją fala krytyki ze strony jej rodaków. Zobacz także:
  1.  Książę Harry nigdy się z tego nie otrząśnie. Wiedział, że jego matka...
  2. Tomasz Kot zaskoczył fanów. Cieszy się, że nie zagra w Bondzie!
  3. Małgorzata Kożuchowska pokazuje nieznaną twarz. „Przeklina jak szewc”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News