Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą

Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą Źródło: Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate według mediów spodziewa się kolejnego dziecka. Podobno William miał przekazać już tę niezwykle radosną nowinę królowej Elżbiecie II. Byłoby to 4 dziecko książęcej pary.

Księżna Kate jest bacznie obserwowana przez wszystkich. Związane jest to z medialnymi doniesieniami, które pojawiły się w ostatnim czasie w prasie. Brytyjscy dziennikarze sugerują, że książęca para spodziewa się kolejnego dziecka. Podobno książę William już przekazał tę radosną nowinę królowej. 

Księżna Kate w ciąży? 

Księżna Kate przez wielu uważana jest za ideał, jeżeli chodzi o bycie matką, żoną, a także reprezentantką Wielkiej Brytanii na arenie międzynarodowej. Angielskie media oszalały na punkcie kolejnej ciąży arystokratki i od kilku miesięcy usilnie sugerują, że książęca para spodziewa się dziecka. 

Brytyjska rodzina królewska w żaden sposób tego nie potwierdziła. Dziennikarze nie mają jednak wątpliwości, a na potwierdzenie swojej tezy przytaczają fakt, że książę William odbył ostatnio tajemniczą wizytę w zamku Balmoral, gdzie obecnie przebywa Elżbieta II.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Plotki wokół księżnej 

Według informatorów mediów, ta niezapowiedziana podróż i spotkanie z królową ściśle związane było z chęcią podzielenia się z babcią radosnymi nowinami o kolejnym potomku. Jak wiadomo, to Elżbieta II jest najważniejszą postacią w rodzinie Winsdorów i to właśnie ona powinna jako pierwsza dowiadywać się o tego rodzaju rewelacjach. Taką wiadomość miał jej już właśnie przekazać księże William.

Warto przypomnieć, że książęca para ma już 3 dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Kate i William wspaniale sprawdzają się jako rodzice i widać, że mają predyspozycje do opieki nad dziećmi. Media wszędzie szukają potwierdzenia tej ciąży. Pierwszym dowodem miały być słowa Charlotte w szkole na temat kolejnego dziecka. Inną przesłanką jest to, że księżna Kate zawsze, gdy jest w ciąży, decyduje się na podcięcie włosów, co wydarzyło się niedawno. Fotoreporterzy bacznie obserwują brzuch arystokratki, doszukując się zaokrąglenia, które potwierdziłoby ich przypuszczenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Według serwisu Bookmakers.tv książęca para ma wystosować oficjalne oświadczenie dopiero za kilka tygodni. Póki co członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej milczą na ten temat. Na to, czy przewidywania mediów się sprawdzą, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Plotek

Następny artykuł