Ciąże Kate zdradziły termin porodu royal baby! Już niedługo święto na Wyspach

Ciąże Kate zdradziły termin porodu royal baby! Już niedługo święto na Wyspach Źródło: screen youtube.com/ODN

Księżna Kate już niedługo zostanie ciocią, a jej poprzednie ciąże zdradziły termin narodzin dziecka Meghan i Harry'ego. Już niebawem na Wyspach wszyscy będą świętować.

Księżna Kate już trzykrotnie zostawała mamą. Przy czym, jej przejście na urlop macierzyński zawsze wyglądało w ten sam sposób. Dzięki temu udało się określić, kiedy na świat przyjdzie najbardziej wyczekiwane dziecko w Wielkiej Brytanii. Miliony osób na całym świecie nie może się doczekać tego dnia, który nadejść ma już niebawem.

Księżna Kate wyjawiła największą tajemnicę rodziny królewskiej

Gdy tylko świat dowiedział się o ciąży Meghan Markle, dosłownie zawrzał. Dodatkowo informacja ta nałożyła się na czas podróży pary książęcej, która udała się do Australii i Nowej Zelandii. Wiele osób już wtedy miało pretensje do księżnej, że nadmiernie się naraża, podróżując w zakątek świata, gdzie pojawiają się tropikalne choroby.

Mimo wszystko Meghan udała się w podróż wraz ze swoim mężem, a gdy potrzebowała chwili odpoczynku, to rezygnowała z obowiązków księżnej na rzecz relaksu i dbania o siebie oraz dziecko. Tak mijał jej dzień za dniem, a każdy kolejny przybliżał ja do rozwiązania, na które wszyscy czekają.

Jedną z największych zagadek powtarzanych na Wyspach jest pytanie o to, kiedy dokładnie księżna Meghan i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Wstępne wyliczenia wskazywały, że Meghan urodzi pod koniec kwietnia, ale to nie wszystkim wystarczyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Sussex wystąpień publicznych unika już od 20 marca, a wiele osób zauważyło, że jest to bliźniaczo podobne do zachowania księżnej Kate, która w przypadku swoich ciąży znikała z mediów na miesiąc przed swoim porodem. Na podstawie tych informacji wyliczono, że najmłodszy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat 21 kwietnia, czyli dosłownie za kilka dni.

Co więcej, jest to dzień urodzin królowej Elżbiety. Jeżeli faktycznie dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat tego dnia, to na Wyspach będzie nas czekać jedno z największych świąt. Jednak trzeba pamiętać, że para książęca chce dla siebie zachować ten czas i ogłoszono już, że nie pokażą się przed szpitalem wraz z dzieckiem. Dlatego nie wiadomo dokładnie, kiedy je zobaczymy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Pavlović wskazała najlepszego uczestnika "TzG" w historii. Ogromne zaskoczenie
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Kolejny dramat w "M jak miłość". Widmo śmierci znowu nawiedzi Zduńskich
  6. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?

 

źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News