księżna kate
Wiadomości Pikio - 3 Października 2018

Księżna Kate pali się ze wstydu! Obrzydliwy skandal, burza w Wielkiej Brytanii

Księżna Kate jest postacią, którą Brytyjczycy pokochali od samego początku. Jej szyk, klasa i obycie sprawiły, że od razu została ona okrzyknięta jedną z lepszych księżnych w historii Wielkiej Brytanii. Teraz jednak okrzyki zachwytu zostały zamienione na wygwizdywanie. Czemu?

Księżna Kate, chyba pierwszy raz od kiedy wkroczyła do rodziny królewskiej, musiała zmierzyć się z falą krytyki. Tym razem kamieniem niezgody stało się zbliżające się Halloween. Co przeskrobała Księżna, że w mediach aż zawrzało, a poddani zarzucają jej brak wyczucia i taktu?

Księżna Kate i biznes jej matki

Biznes jest biznes - często bezduszny, w którym liczą się tylko zyski. Największe pieniądze można bowiem zarobić na najbardziej kontrowersyjnych rzeczach. Ten stan rzeczy uświadomiła sobie matka Księżnej Kate Middleton, Carole Middleton. Kobieta postanowiła wziąć się za szycie strojów zakrwawionych księżniczek. Na stronie sklepu internetowego "Party Pieces" znajduje się oferta kostiumu, pod którym widnieje podpis producenta: - Niezbyt piękny kostium księżniczki z zakrwawioną, jedwabistą sukienką. Ta księżniczka będzie najstraszliwszą na każdym przyjęciu halloween - zapewnia sprzedawca. Strój kosztuje 11 funtów. Rodzi się jednak pytanie - czy sprzedawanie takiego stroju przez osobę, której córka jest księżną, nie jest conajmniej dziwne i nie na miejscu?

Gorzkie słowa osób z otoczenia: to obrzydliwe i chore

Simone Simmons, która była przyjaciółką Księżnej Diany, uznała że strój jest obrzydliwy i chory. Ponadto pokreśliła, że sprzedawanie takiego stroju zdecydowanie godzi w pamięć o matce Księcia Williama. Kobieta mocno skrytykowała ten pomysł w brytyjskiej gazecie "Daily Star". - To jest dno. To jest po prostu dno - tak określiła całą sprawę Simone.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Gosia Paweł ślub"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Burza rozpętała się również wśród brytyjskich internautów. Duża ilość krwi, rozdarte ubranie, poczochrane włosy i odkryte żebra mocno nie spodobały się poddanym. Posypały się tysiące komentarzy krytykujących ten haniebny wymysł. Po ostrych słowach, jakie padły w stronę Kate i jej matki, strój zniknął z oferty sklepu. Niesmak jednak pozostał. A jak wam podoba się strój sprzedawany przez matkę Księżnej Middleton? Internauci mieli rację, czy zbyt daleko posuwają się w swoich porównaniach? Kupilibyście taki kostium swojemu dziecku?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kebab w Milionerach? Uczestnik już zawsze będzie się palił po tym ze wstydu
  2. Papież Franciszek odważnie to ujawnił! “Kusiła mnie kobieta”
  3. Kolejne nagrania Morawieckiego. „Ludziom się K**WA wydawało, że”
weszOhyda! Najobrzydliwsze znaleziska w jedzeniu ze sklepówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News