Księżna Kate niedługo zostanie ciocią! Wiemy wszystko, znamy datę
Anna Maria Guziewska - 10 Października 2018

Księżna Kate niedługo zostanie ciocią! Wiemy wszystko, znamy datę

Księżna Kate zostanie ciocią? Nieprawdopodobne wiadomości właśnie płyną od brytyjskich mediów. Dziecko przyjdzie już wkrótce na świat w szpitalu, gdzie rodziła sama Kate!

Księżna Kate ma powody do dumy! Matka trójki książęcych dzieci niedługo powita na świecie swojego pierwszego siostrzeńca bądź siostrzenicę. Już będąc nastolatkami marzyły o tym, aby ich dzieci były w tym samym wieku. W kwietniu żona Williama urodziła Louisa, a lada dzień Pippa, siostra księżnej Kate, urodzi swoje pierwsze dziecko.

Księżna Kate z siostrą. Jakie łączą je relacje?

Pippa Middleton wyszła za mąż za Jamesa Matthewsa 20 maja 2017 roku. Mężczyzna jest brytyjskim kierowcą rajdowym. Siostra Kate z wykształcenia jest literaturoznawcą. Uznana została za brytyjską celebrytkę, a informacje o jej prywatnym życiu nierzadko zamieszczane są w żółtej prasie. W czerwcu tego roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz wiadomo, że Pippa urodzi lada dzień!

Rodzina księżnej Kate

Księżna Kate urodziła się w 1982 roku w hrabstwie Berkshire. Pippa, Kate i James nie posiadali tytułów szlacheckich. Mama przyszłej żony księcia Williama była stewardessą, a ojciec pracował w usługach lotniczych jako dyspozytor. W 1987 roku założyli własną spółkę, która przyniosła miliony obrotu. Dzięki temu dzieci mogły korzystać z usług ekskluzywnych szkół i obracać się w towarzystwie elit. Tam Kate poznała Williama. W 2001 roku przyszła księżna Cambridge poznała swojego męża. W 2007 roku pojawiły się informacje o rozstaniu dwojga. Ci jednak byli widywani wspólnie na oficjalnych uroczystościach. Zaręczyli się dopiero w 2010 roku w Kenii. Pierścionek, który otrzymała jego wybranka należał niegdyś do matki Willa - księżnej Diany. Wzruszający moment zarejestrowały media, a sama Kate była głęboko wzruszona porównywaniem jej do Lady D. Pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Na ślub zaproszono niemal 2000 osób. W świetle reflektorów para powiedziała sobie sakramentalne tak. Druhną na ślubie była właśnie Pippa Middleton.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jarosław Kaczyński uśmiechnięty10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
W 2012 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł Jerzy Aleksander Ludwik. Dwa lata później zaszła w drugą ciążę, w 2017 roku po raz trzeci została mamą. Niezwykła relacja, która połączyła Kate i Williama przerodziła się w związek. Na popularności kobiety zdaje się, że skorzystała cała rodzina. Uznana za celebrytkę Pippa umiejętnie korzysta ze swojej sławy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z Meghan Markle jest bardzo źle. Wygląda jak cień samej siebie
  2. Meghan Markle tego nie zapomni. Siostra narobiła jej publicznie strasznego wstydu
  3. Meghan Markle odebrało mowę, gdy otworzyła paczkę od fana. Harry jest mocno zaniepokojony
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News