Nagie zdjęcia księżnej Kate wyciekły do prasy! Finał sądowej batalii

Nagie zdjęcia księżnej Kate wyciekły do prasy! Finał sądowej batalii

Księżna Kate, jako jedna z członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej, musi zmagać się z ciągłymi atakami paparazzi. Jedna z takich spraw właśnie znalazła swój finał w sądzie. Chodzi o nagie zdjęcia księżnej, opublikowane w jednej z francuskich gazet.

Księżna Kate jest żoną księcia Williama, syna tragicznie zmarłej Księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym, kiedy była ścigana przez paparazzi. Niestety, żona jej syna również musiała się męczyć z natręctwem fotoreporterów. Dwóm z nich udało się uchwycić półnagą księżną podczas opalania się na terenie prywatnej willi. Oczywiście zdjęcia momentalnie znalazły się w prasie i, mimo ich słabej jakości, bez problemu można było na nich rozpoznać Kate.

Księżna Kate w sądzie

Zdjęcia wywołały ogromny szum mediowy wokół książęcej pary, która od tego momentu nie mogła opędzić się od dziennikarzy. Sam William stwierdził, że przywróciło to bardzo bolesne wspomnienia związane z matką, która przed śmiercią również byłą podobnie nękana. W takiej sytuacji ciężko się dziwić, że małżeństwo zdecydowało się wejść na drogę sądową i tam domagać się odpowiedniego zadośćuczynienia. Zdegustowana i załamana Kate wraz z Williamem natychmiast złożyli pozew do sądu w sprawie zdjęć księżnej. Oskarżony został zarówno wydawca naczelny magazynu Closer, jak i paparazzi, którzy ów zdjęcia wykonali. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cała sytuacja miała miejsce jeszcze w 2012 roku we Francji, jednak teraz wyrok, który wydał poprzedni sędzia, został podtrzymany i uprawomocniony. Dzięki temu Kate i William naprawdę mają co świętować. Redaktor naczelny magazynu musi zapłacić 100 tysięcy euro po przegranym cywilnym pozwie oraz kolejne 100 tysięcy euro kary za opublikowanie zdjęć księżnej. Dodatkowo każdy z dwóch paparazzi musi zapłacić po 45 tysięcy euro. Zostali także zawieszeni w swoich prawach do wykonywania zdjęć na sprzedaż. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Restauratorka wygląda jak cień samej siebie
  2. Ogórek odebrała niespodziewany telefon w programie na żywo. Nie wiedziała co robić
  3. Nadchodzą ogromne zmiany w życiu Zenka Martyniuka. Epokowe wydarzenie!
Następny artykuł