Co się wyprawia za murami Pałacu?! W sieci ujawniono zniewalające zdjęcie "huśtającej się" księżnej Kate

Co się wyprawia za murami Pałacu?! W sieci ujawniono zniewalające zdjęcie "huśtającej się" księżnej Kate Źródło: Twitter/Pałac Kensington

Księżna Kate zazwyczaj jest elegancka i opanowana, czasem jednak nawet ona potrzebuje chwili relaksu. Pokazuje to urocze zdjęcie żony Williama, gdy ta z gracją siedzi na ogrodowej huśtawce. Zdjęcie kryje jednak więcej, niż mogłoby się z pozoru wydawać.

Księżna Kate najczęściej widywana jest w eleganckich garsonkach i wymyślnych nakryciach głowy, a większość ludzi sądzi, że jej czas wypełniają jedynie eleganckie posiłki z wpływowymi osobami. Nic bardziej mylnego. Zdjęcie pokazane przez Pałac Kensington na Twitterze pokazał zupełnie inne oblicze poważnej zazwyczaj Middleton.

Księżna Kate w uroczej pozie na huśtawce. Zdjęcie podbija internet

Pałac Kensington upublicznił fotografię, która powoli staje się hitem internetu. Widać na nim roześmianą żonę księcia Williama, która siedzi na huśtawce zrobionej z liny. Zamocowana do drzewa kula sprowokowała Kate Middleton do wypróbowania konstrukcji. Usiadła na niej w wyprostowanymi nogami, eksponując ciężkie obuwie.

Reszta stroju jest równie mało szykowna - klasyczne jeansy i jasny sweterek zdecydowane wyróżniają się na tle reszty garderoby. Księżna Kate w takim wydaniu wydaje się bardzo szczęśliwa i wygląda, jakby dobrze spędzała czas. Nietypowa rozrywka sprowokowała jednak internautów do zadania sobie pytania, co ona robi za murami Pałacu. Odpowiedź nie jest oczywista.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielka misja księżnej Cambridge. Chce pokazać, jak wiele można zmienić

Księżna Kate od dawna jest zwolenniczką tezy, ze pobyt na świeżym powietrzu ma zbawienny wpływ na zdrowie dorosłych, ale też dzieci. Uważa, że dzięki temu maluchy rozwijają się lepiej.

- Uważam, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu, gdy jesteśmy młodzi, może odgrywać rolę w tym, by dzieci szczęśliwie dorastały - podkreślała.

Zamiłowanie żony księcia Williama do tego typu aktywności sprawiło, że została zaproszona do współtworzenia ogrodu na wydarzenia Chelsea Flower Show. Wszystko we współpracy z Royal Horticultural Society Garden, którzy dbają o promocję środowiska. 

Kate Middleton sadziła kwiaty, pomagała zamontować domek na drzewie i pomost nad pluskającym potokiem. Wszystko po co, aby pokazać, że w dobie internetu oraz gier komputerowych można spędzać piękne chwile również na łonie natury, a dzięki temu z kolei można poczuć się o wiele lepiej.

(Fot. Titter/Pałac Kensingotn)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Jej słowa przejdą do historii
  2. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Twitter

Następny artykuł