Bez nazwy-1
screen/youtube/BBC News
Patryk Korzec - 9 Grudnia 2018

Kate i William upokorzyli Meghan i Harry'ego! Brytyjczycy patrzą z przerażeniem

Księżna Kate przez długi czas była ulubienicą mediów i uważano ją za najsympatyczniejszą postać brytyjskiej rodziny królewskiej. W ostatnim czasie jednak coraz częściej spekuluje się na temat jej konfliktu z Meghan Markle oraz kłótni ich mężów. Tym razem doszło do okropnego upokorzenia, które zszokowało Brytyjczyków. 

Księżna Kate dała się poznać światu jako osoba wyjątkowo otwarta, uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Od samego początku zyskała ogromną sympatię mediów, Brytyjczyków oraz fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie, jednak w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej szokujących informacji. Media na całym świecie rozpisują się na temat konfliktu, w którym jedną stroną jest Meghan Markle i książę Harry, drugą natomiast Księżna Kate i książę William. Pary podobno, delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają i raz po raz dochodzi do niespodziewanych skandali i upokorzeń. Teraz po raz kolejny stało się coś niewiarygodnego.

Księżna Kate upokorzyła Meghan Markle

Jak podają media w ostatnim czasie między księżnymi trwa bezustanna walka - każda ze stron chce ośmieszyć i upokorzyć drugą, czego przykładami ma być m.in. decyzja o wyprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego z Pałacu Kensington czy unikanie się na oficjalnych przyjęciach. Teraz po raz kolejny doszło do czegoś zaskakującego. Książęta wspólnie prowadzą Fundację Królewską i właśnie miało miejsce doroczne posiedzenie, na którym nie zechciała pojawić się Księżna Kate wraz z małżonkiem. Natychmiast pojawiły się głosy, że jest to kolejny cios w walce między skłóconymi stronami, który miał upokorzyć Meghan Markle. - Harry i Meghan zjawili się nie tylko na posiedzeniu zarządu fundacji, ale również na świątecznym przyjęciu personelu. To był bardzo miły wieczór, szkoda, że Kate i William w nim nie uczestniczyli - podaje "Daily Mail". Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie, zgodnie z którym "Ich Królewskie Wysokości uczestniczą w tych spotkaniach po kolei", co miało uspokoić Brytyjczyków, ci jednak wciąż patrzą z przerażeniem na rozwijającą się sytuację nie wiedząc, czego jeszcze mogą się spodziewać po skłóconych parach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleWszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Brytyjska rodzina królewska traci uznanie fanów

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród Brytyjczyków, ale na całym świecie. Są przykładem dla wielu ludzi, traktuje się ich również jako wyjątkowy rodzaj celebrytów, których życie jest spełnieniem marzeń wielu szarych obywateli. Przez ostatnie kłótnie i nieustające konflikty jednak coraz częściej pojawiają się głosy niezadowolenia i zniecierpliwienia. Przeczytać można również dziesiątki komentarzy jasno stwierdzających, że osobom na tak wysokim poziomie takie zachowanie nie przystoi i powinny godnie reprezentować swój kraj, zamiast publicznie się ośmieszać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca przepowiednia Benedykta XVI spełnia się na naszych oczach
  2. Jest źle. Robert Janowski odwołuje występy, fani są zaniepokojeni
  3. Kto ubiera Agatę Dudę? Bliska współpracownica ujawniła się
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Agata Młynarska z córką10 gwiazd, które adoptowały dzieci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News