Księżna Kate wybuchła płaczem przy ludziach. Wszystko przez Meghan Markle

Księżna Kate wybuchła płaczem przy ludziach. Wszystko przez Meghan Markle Źródło: Fot. YouTube/The Royal Family Channel

Księżna Kate całkowicie niespodziewanie stała się bohaterką najnowszych, bardzo przykrych medialnych doniesień. Żona Williama miała publicznie wybuchnąć płaczem w czasie przyjęcia urodzinowego swojej matki. Jak twierdzą brytyjskie media, wszystko przez ostatnie decyzje Meghan Markle.

Księżna Kate w czasie swego małżeństwa z księciem nie stawała się raczej bohaterką różnego rodzaju skandali. Wręcz przeciwnie - mieszkańcy Wysp mieli ją za spokojną, wyważoną osobę. Wiele zmieniło się jednak, gdy do rodziny królewskiej weszła Meghan Markle. Panie mają ponoć za sobą nie przepadać, co podzieliło także Williama i Harry'ego.

Księżna Kate zalała się łzami z powodu działań Meghan Markle?

Według licznych doniesień brytyjskich mediów konflikt księżnych zabrnął już tak daleko, że zostały wezwane na przysłowiowy dywanik przez samą królową Elżbietę II. Monarchini nakazała im ponoć natychmiastowe zaprzestanie prywatnej wojny, która negatywnie wpływa na wizerunek całego rodu. Sytuacja miała się początkowo nieco uspokoić, jednak skomplikowało ją ponownie smutne zajście podczas urodzin matki księżnej Kate. Jak donoszą informatorzy z otoczenia rodziny królewskiej, żona Williama miała w gronie bliskich i znajomych zalać się łzami. Powodem były ponoć decyzje podjęte jakiś czas temu przez Meghan Markle. Życiowa partnerka księcia Harry'ego chce bowiem samodzielnie wychować dziecko, na którego narodziny obecnie czeka. Kiedy zaproponowano jej zatrudnienie profesjonalnej niani, stanowczo odmówiła, odchodząc tym samym od zwyczaju panującego w monarchicznym rodzie.

Księżna Kate czuje się poważnie urażona

Warto jednak przypomnieć, że Kate oraz William od przyjścia na świat pierwszego potomka korzystają z pomocy opiekunki. Doświadczona w macierzyństwie księżna stwierdziła więc ponoć, że Markle podważyła swą decyzją jej metody oraz umiejętności rodzicielskie oraz zasugerowała, że nieodpowiednio zajmuje się pociechami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z powodu ogromnej presji Kate zalała się ponoć łzami i zaczęła żalić na żonę Harry'ego. Miała także przyznać, że Meghan nie rozumie jeszcze, czym jest macierzyństwo, więc narodziny dziecka oraz życie tuż po nich będą dla niej prawdziwym szokiem. Informacje o zaskakującym, przykrym zajściu podczas urodzin matki życiowej partnerki Williama nie zostały oczywiście oficjalnie potwierdzone. Wielu Brytyjczyków twierdzi jednak, iż są skłonni uwierzyć, że działania Meghan i Harry'ego rzeczywiście zabolały wrażliwą, oddaną swoim dzieciom Kate. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Kaczyński podjął decyzję ws. swojej operacji. Wyborcy zaniepokojeni
  4. Lista silnie rakotwórczych produktów z Lidla, Biedronki i innych sklepów. Nowotwór zabija
  5. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik Następny artykuł