Tuż przed porodem Meghan Markle straciła ostatnią szansę. To aż boli, bardzo przykre, nigdy nie pogodzi się z Kate?

Tuż przed porodem Meghan Markle straciła ostatnią szansę. To aż boli, bardzo przykre, nigdy nie pogodzi się z Kate? Źródło: youtube.com/citydreamer

Księżna Kate została wystawiona w najbardziej przykry sposób, w jaki dałoby sobie wyobrazić. Pomimo szczerej chęci pomocy i pogodzenia się ze szwagierką, Meghan Markle wzgardziła jej wspaniałomyślną propozycją. Czy księżne już nigdy się nie pogodzą?

Księżna Kate i Meghan Markle w konflikcie są już od dawna. Kobiety nie przepadają za sobą, a ich charaktery są całkowicie od siebie różne, o czym zarówno Harry, jak i William mieli okazję się wielokrotnie przekonywać. Plotki dotyczące odwiecznych awantur i wewnętrznych sprzeczek arystokratek przybrały jeszcze jedną, zupełnie niespodziewaną formę. Próba pogodzenia się księżnej Cambridge z Amerykanką nie powiodła się. A wszystko przez decyzję małżonki Harry'ego..

Księżna Kate była zawiedziona. Ostatnia próba pogodzenia z Meghan Markle przepadła?

Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów tuż po ogłoszeniu przez Meghan Markle swojej ciąży, jedną z pierwszych osób, które miały zadeklarować swoją pomoc, była księżna Cambridge. Kate chciała widocznie zakopać topór wojenny i spróbować znaleźć nić porozumienia z żoną brata swojego męża i zaoferowała jej wsparcie w związku z ciążą i wychowaniem potomstwa. Niestety, ale Amerykanka, widocznie zrażona poprzednimi sprzeczkami, nie chciała się na to zgodzić.

Oficjalnym powodem, dla którego Markle miała odmówić Kate Middleton, jest fakt, że dzieci kobiety w związku z Williamem są wychowywane w zgodzie z dworskimi przepisami. Przypomnijmy, że to właśnie potomstwo pary książęcej Cambridge będzie najważniejszymi osobami w Wielkiej Brytanii. Była gwiazda Hollywood miała nie chcieć, aby jej dziecko było przytłoczone przez regułki i oficjalną wykładnię wychowania w zgodzie z etykietą pałacu Buckingham.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media: Meghan podjęła słuszną decyzję

Mimo że opisana sytuacja miała zaognić konflikt między arystokratkami, to brytyjskie media przyznały, że postępowanie księżnej Sussex w tej sprawie jest dobre. Meghan o wiele bardziej woli przekazywać swoje wzorce i wartości, niż czerpać z wiedzy i doświadczeń księżnej Kate.

- Cambridge’owie mają troje dzieci, może doczekają się czwartego. Będzie na nich czekać wiele obowiązków, ale jednocześnie coraz mniej spadnie na dziecko Harry’ego. Jego dziecko będzie dorastało w dużo bardziej normalny sposób – wyjawił profesor Jonathan Spangler z uniwersytetu w Manchesterze, cytowany przez media ze Zjednoczonego Królestwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Dramat Jolanty Fraszyńskiej! Straciła oszczędności życia, została OKRADZIONA przez oszustów
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News