Księżna Kate już ma dość. Meghan Markle chciała jej zrobić na złość

Księżna Kate już ma dość. Meghan Markle chciała jej zrobić na złość Źródło: yt/InStyle

Księżna Kate zdenerwowała się na Meghan? Okazuje się, że spotkanie pań z okazji Świąt Bożego Narodzenia miało wyglądać inaczej. Dla ocieplenia wizerunku postanowiły żartować przed obiektywami fotoreporterów. Jednak żona Williama wyraźnie była zirytowana.

Księżna Kate od jakiegoś nie żyje w zgodzie z Meghan Markle. Media na bieżąco donoszą o zaostrzającym się konflikcie między paniami, a powodem mają być zmienne nastroje żony Williama. Królewski dwór w napięciu oczekiwał spotkania księżnych i obawiał się najgorszego.

Co się wydarzyło podczas spotkania na dworze? Księżna Kate wyraźnie poirytowana

Podczas porannego, świątecznego spotkania bracia William i Harry reprezentowali królewską rodzinę. Na miejscu pojawili się wszyscy dostojnicy. Zanim monarchowie zasiedli do wspólnego stołu, wymieniali uściski i życzenia z Brytyjczykami. Najbardziej oblegana tego dnia zdała się być Meghan, co obudziło niejako zazdrość Kate. Później żona Harry'ego objęła kobietę w dość dwuznaczny sposób, co miało pokazać, że z nią żartuje. Ta druga wydawała się być mocno poirytowana. Małe gesty, wielkie słowa - tak można podsumować kontakt między paniami, który się z dnia na dzień ma pogarszać. Okazuje się, że piękna Kate zazdrości Meghan sławy, a Meghan ma za złe Kate, że ta gra pierwsze skrzypce na dworze. Podobno Amerykanka ma swoje ambicje i nie może znieść faktu, że to William stoi wcześniej w kolejce do tronu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Humorzasta w swoim pałacu Meghan coraz częściej daje się we znaki współpracownikom. Ci, masowo odchodzą z pracy, skarżąc się na niskie pensje. Tymczasem Kate działa charytatywnie i kontynuuje ideę, którą zapoczątkowała Diana. Notowania obu pań są zmienne, a Brytyjczycy z niepokojem śledzą to, co się dzieje na dworze. Spotkanie świąteczne przyniosło wielu osobom rozczarowania - liczyli, że rodzina królewska zapomni o swarach i w spokoju będzie świętować. Jeśli wierzyć tabloidom na Wyspach, szanse są niewielkie. Królowa Elżbieta nie angażuje się w spory swoich wnuków. Jednak w ocenie wielu, ma dość liberalne podejście do Meghan. Do wspólnego świętowania zaprosiła także matkę Amerykanki, co zdarzyło się po raz pierwszy w historii. Być może widzi w niej potencjał i chciałaby, aby mieszkańcy Wielkiej Brytanii przekonali się do byłej aktorki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  2. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  3. Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News