Księżna Kate przeżywa dramat. Obdarli ją z tajemnic, ujawnili WSZYSTKO

Księżna Kate przeżywa dramat. Obdarli ją z tajemnic, ujawnili WSZYSTKO

Księżna Kate przeżywa prywatny dramat. Na światło dzienne zaczęły wychodzić największe tajemnice członkini brytyjskiej monarchii. Media ujawniły wszystko.

Księżna Kate w momencie swojego ślubu była jedną z najsłynniejszych kobiet na świecie. Media wręcz rozpływały się nad jej urodą, wdziękiem, a każda obserwatorka losów brytyjskiej monarchii starała się wzorować na uwielbianej ówcześnie księżnej. Przez te kilka lat, kiedy Middleton stała się matką następców tronu Zjednoczonego Królestwa, jej sława przycichła. Według uznanej, brytyjskiej dziennikarki ma to być powodem frustracji i zazdrości względem innego członka najsłynniejszej rodziny Europy. Czy konflikt będzie eskalował?

Księżna Kate przeżywa dramat. Zazdrość i frustracja aż kipią

Media ujawniły, że związek Kate i Williama przeżywa poważny kryzys. Księżna nie najlepiej znosi narastające konflikty z Williamem, a stosunki z jego rodziną wcale nie wyglądają lepiej. Kolejnym powodem złego samopoczucia żony przyszłego króla Anglii ma być postać Meghan Markle. O tym, że żony królewskich braci za sobą nie przepadają, jest wiadome od dawna. Brytyjskie media już od jesieni 2018 roku zdradziły sekret kobiet dotyczący ich relacji. Ponoć, święta Bożego Narodzenia w 2017 roku były polem nieustającej walki między ukochanymi książąt i miały skłócić synów Karola i Diany, którzy do tej pory na każdym kroku deklarowali swoją przyjaźń. Możliwe, że Kate czuje się nieco przyćmiona przez Meghan, która po prostu zdobyła ogromne zainteresowanie mediów i odniosła taki sukces od samego początku - podaje Katie Nicholl związana zawodowo z dworem.

Rywalizacja o pierwsze strony gazet?

Zawiść Kate względem Meghan jest widoczna szczególnie w brytyjskiej przestrzeni medialnej. Panie mają grać o uwagę tabloidów poprzez ustawianie swoich książęcych obowiązków dokładnie tego samego dnia i o tej samej porze, przez co gazety i portale internetowe same nie wiedzą, kogo umieścić na nagłówkach swoich tytułów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To trochę niepokojące, że księżne wykonują swoje obowiązki w tym samym dniu, chociażby dlatego, że gazety nie wiedzą, kogo zamieścić na pierwszej stronie - podkreśliła Nicholl. Ponadto, ciężarna Meghan Markle miała powiedzieć swojemu mężowi, że nie życzy sobie, żeby członkowie jego rodziny zostali chrzestnymi ich dzieci, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę na skłóconym brytyjskim dworze. Królowa Elżbieta II, która do tej pory starała się pogodzić zwaśnione strony, miała się nawet poddać, widząc aż tak negatywne emocje, jakie przejawiają między sobą Markle i Middleton. Czy księżne dojdą za jakiś czas do porozumienia i zakopią topór wojenny? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. M jak Miłość miało wyglądać KOMPLETNIE inaczej. Fanom opadły szczęki
  2. OBLEŚNY atak na Radwańską! „Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO”
  3. Z ostatniej chwili: Wspaniała inicjatywa księdza na pogrzebie Adamowicza
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News