Meghan publicznie upokorzyła Kate. Konflikt księżnych przybiera na sile

Meghan publicznie upokorzyła Kate. Konflikt księżnych przybiera na sile Źródło: YouTube - ABC News

Księżna Kate nie ukrywała, że w ostatnim czasie była w konflikcie z Meghan Markle. Obie kobiety nie żyły w dobrych relacjach już od ślubu Meghan z księciem Harrym, jednak do tej pory ich kłótnia nie była tematem debaty publicznej. Teraz sytuacja zmienia się.

Księżna Kate może ostatnio "cieszyć się" spadkiem zainteresowania ze strony mediów. Dla celebrytek mniejszy rozgłos zazwyczaj nie jest powodem do radości, jednak żona księcia Williama z pewnością nie będzie narzekać na chwilę wytchnienia. Wszystko przez Meghan Markle, która pojawiła się w rodzinie królewskiej i to jej poświęcona jest obecnie większość treści ze strony tabloidów.

Problem w tym, że obie przedstawicielki rodziny królewskiej są w ostatnim czasie w poważnym konflikcie. Nie pojawiły się oczywiście żadne komentarze, które by to potwierdzały, jednak brakuje również jakichkolwiek słów zaprzeczających pojawiającym się codziennie plotkom. Sytuacja jest naprawdę poważna i wygląda na to, że w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie, może się wręcz pogorszyć.

Księżna Kate pozostaje w konflikcie z Meghan Markle

Już od wielu miesięcy wiemy, że książę Harry i Meghan Markle spodziewają się dziecka. Nikt z rodziny królewskiej nie potwierdzał plotek o płci maleństwa, jednak informacji na temat porodu księżnej pojawia się coraz więcej. Lekarze potwierdzili, że dojdzie do niego już pod koniec kwietnia, dlatego sytuacja w rodzinie jest bardzo napięta. Wszyscy wyczekują narodzin nowego członka królewskiego rodu.

Relacje pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny są jednak bardzo napięte. Wszystko przez konflikt Meghan Markle i Kate Middleton. Żona księcia Williama miała doradzać księżnej Sussexu w jej pierwszych miesiącach w rodzinie, co miało nie spodobać się kobiecie. Uważa ona, że w ten sposób nie będzie mogła udowodnić, ze sama jest w stanie nauczyć się wszystkich zwyczajów panujących na dworze królewskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle i Księżna Kate pozostają w konflikcie

Konflikt przybierał na sile, jednak księżna Kate w końcu uznała, że wszystko idzie w złą stronę, a jeżeli sytuacja nie poprawi się w najbliższym czasie, to może dojść do długotrwałego podziału, co z pewnością nie odpowiada nikomu. Postanowiła więc wyciągnąć dłoń w geście pojednania z Meghan Markle, jednak reakcja ciężarnej księżnej nie byłą taka, jak żona księcia Williama mogłaby sobie wyobrażać.

Dowiedzieliśmy się, że Meghan Markle odrzuciła propozycję Kate Middleton, która chciała dać przyszłej mamie kilka porad dotyczących macierzyństwa. Middleton urodziła już trójkę dzieci i z pewnością wie, jak wygląda poród w rodzinie królewskiej, jednak i tym razem Markle nie chciała skorzystać z jej pomocy. Wygląda na to, że konflikt trwa i wciąż przybiera na sile.

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Kozaczek

Następny artykuł