Sensacyjne informacje. Meghan dziś urodziła, a już niedługo pałac ma ogłosić kolejną ciążę

Sensacyjne informacje. Meghan dziś urodziła, a już niedługo pałac ma ogłosić kolejną ciążę Źródło: screen/YouTube/ODN

Księżna Kate przymierza się do kolejne ciąży? Zadziwiające informacje podała właśnie brytyjska prasa. Czy to oznacza, że po dzisiejszym porodzie księżnej Meghan rodzina królewska nie będzie długo czekała na kolejne royal baby? Wszystko na to wskazuje.

Księżna Kate i cała rodzina królewska żyje dziś porodem księżnej Meghan Markle. Z Windsoru przed kilkoma godzinami wyszła w świat radosna nowina. Amerykanka i książę Harry doczekali się syna. Jego personalia i wygląd świat pozna dopiero za dwa dni, emocje towarzyszące temu historycznemu wydarzeniu są jednak gigantyczne.

Księżna Kate będzie w kolejnej ciąży. Zaskakujące doniesienia brytyjskiej prasy

Gdy opinia publiczna spekuluje dziś na temat najmłodszego royal baby, na Wyspach pojawiły się zaskakujące doniesienia. 

"Daily Mail" wypuściło w świat niewiarygodny komunikat. Dowiadujemy się, że ostatniego słowa w sprawie potomstwa nie powiedzieli także jeszcze księżna Kate i książę William.

- Kate chce mieć kolejne dziecko. Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości – podało dziś "Daily Mail".

Przypomnijmy, że Kate jest już mamą trójki dzieci. Razem z Williamem wychowują 6-letniego George’a, 4-letnią Charlottę i Louisa, który niedawno skończył roczek. 

Sprawa nie wyszła jednak poza medialne spekulacje. W niektórych publikacjach pojawiały się nawet sugestie, że księżna ma już dość porodów, a wszystko przez to, że źle znosiła ostatnią ciążę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że doniesienia o możliwości zajścia w kolejną ciążę wybrzmiewają dziś w kontekście szczęśliwego porodu Meghan Markle. Rodzina królewska ma co świętować, przygotowując się na pokazanie potomka całemu światu. Czy rzeczywiście żona księcia Williama znów będzie na ustach całego świata? Niezależnie od dalszych decyzji pary jedno trzeba przyznać - po trzech ciążach Kate prezentuje się z gracją i wdziękiem godnym księżnej, a następna pociecha z pewnością otoczona będzie gigantycznymi pokładami rodzinnego ciepła i miłości. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News