Księżna Kate jak KRÓLOWA?! Media oszalały

Księżna Kate jak KRÓLOWA?! Media oszalały Źródło: screen youtube.com/ODN

Księżna Kate podczas ostatniego bankietu zachwyciła dosłownie cały świat. Wszystko za sprawą jej cudownego stroju, w którym wyglądała jak prawdziwa królowa.

Księżna Kate jest żoną księcia Williama, który jest drugi w kolejce do tronu. W związku z tym w przyszłości Kate najprawdopodobniej zostanie królową Wielkiej Brytanii. Nie da się ukryć, że już teraz prezentuje się jak prawdziwa monarchini, a najlepszym dowodem na to jest jej ostatni strój, w którym zaprezentowała się podczas ostatniego bankietu. Impreza odbyła się w Buckingham Palace, a zorganizowana została na cześć królewskiej pary z Holandii.

Księżna Kate oczarowała wszystkich

Media na całym świecie wręcz oszalały na punkcie Kate. Dosłownie zewsząd słychać wieści o jej wspaniałym stroju. Trzeba jednak przyznać, że prezentowała się naprawdę olśniewająco, a całość wspaniale dopełniała bogato zdobiona biżuteria. Księżna Kate miała na sobie suknie z domu mody Alexander McQueen oraz tiarę, którą wcześniej nosiła Diana. Wrażenie robił również naszyjnik, który zdobił szyję księżnej. Bardzo istotny stał się również inny, dosyć mały szczegół, który wielu osobom zwyczajnie umknął. Chodzi dokładniej o wspaniałą broszę, która miała na sobie księżna. Spoczywała na żółtej wstążce i nie znalazł się tam bez powodu. Jest to bowiem Royal Family Order, który jest specjalnym odznaczeniem przyznawanym przez samą królową. Kate otrzymała go za ogół swoich zasług dla rodziny królewskiej. Wielu ludzi zauważyło również, że księżna bardzo schudła, a trzeba pamiętać, że jeszcze nie tak dawno temu była w ciąży. Bardzo szybko udało jej się odzyskać poprzednią figurę oraz formę, co zaskoczyło wiele osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rodzina królewska ma swoich fanów na całym świecie. Wiele osób przyjeżdża do Anglii specjalnie, aby zobaczyć swoich ukochanych arystokratów. Jednak Kate oraz William zdecydowanie należą do ścisłej czołówki, jeżeli chodzi o ulubieńców tłumu. Na spotkania z nimi zawsze przybywają tysiące osób, zdarzyło się nawet kiedyś, że Kate podczas krótkiej rozmowy z fankami spróbowała swoich sił w języku polskim. Takie zachowanie, prezencja i przede wszystkim jej podejście do swoich wielbicieli sprawiły, że zachwycają się nią ludzie dosłownie z całego świata. Bez wątpienia jako przyszła królowa będzie fenomenalnie wywiązywała się ze swoich obowiązków.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
  2. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  3. Po 20 latach ujawniono sekretny list o księżnej Dianie. Nie ma już żadnych wątpliwości
  4. „Dyktator, ale stylowy”. Kaczyński zadał szyku niczym Doda dekadę temu
  5. Czy Agata Duda jest katoliczką? Odpowiedź nie jest prosta
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News