Księżna Kate i Meghan Markle oszukały poddanych? Prawda wyszła na jaw

Księżna Kate i Meghan Markle oszukały poddanych? Prawda wyszła na jaw Źródło: youtube.com/TIME

Księżna Kate wspólnie ze swoją bratową przeżywają bardzo gorący okres. Coraz więcej informacji świadczy o tym, że ich relacja przeżywa potężny kryzys. Wydawało się, że święta Bożego Narodzenia położą kres temu konfliktowi. Jednak media ujawniły właśnie prawdę o tym, co miało wyglądać jak pojednanie.

Księżna Kate i Meghan Markle coraz częściej występują w doniesieniach medialnych z Wysp Brytyjskich w kontekście, który chyba żadnej z nich nie przypada do gustu. Młode księżne od dawna wydają się być poważnie skłócone. Wszystkim wydawało się, że zdarzył się właśnie świąteczny cud, gdyż zamorskie redakcje opublikowały zdjęcia radośnie kroczących bark w bark bratowych. Jednak prawda jest zupełnie inna.

Księżna Kate i Meghan Markle wcale się nie pogodziły. Media ujawniają całą prawdę

Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem spędzonym miło w rodzinnym gronie, z przekonaniem i chęcią do zażegnania jakichkolwiek konfliktów. Tym bardziej obydwie pary książęce mogłyby przystąpić do poważnej refleksji i rozważeniem, czy nie warto zakopać topora wojennego. Konflikt Kate i Meghan Markle ciągnie się już od zeszłego roku. Wówczas okres świąteczny również był bardzo gorący. Sprzeczka, która wtedy wybuchła między małżonką Harry'ego, a jego bratem i Kate stała się powodem do kolejnych nieprzyjemności. Pary książęce nauczone doświadczeniem, i chyba coraz mniej przepadające za swoją obecnością, rozważały osobne spędzenie Bożego Narodzenia. Jednak ku zaskoczeniu obserwatorów, cała czwórka pojawiła się wspólnie z uśmiechami na twarzy w bożonarodzeniowy poranek w drodze do kościoła. Media błyskawicznie podchwyciły temat i stwierdziły, że uśmiechy na twarzach księżnych nie mogą być dziełem przypadku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziennik The Sun ujawnił, że ten piękny obrazek został skrzętnie zaplanowany przez samą Elżbietę II. Królowa miała stanowczo zadecydować o tym, że takie wizerunkowe przepychanki mają się zakończyć niezależnie od tego, co naprawdę dzieje się między parami. - Królowa zdecydowała, że należy skończyć konflikt bez udzielania publicznego komentarza - uznali z księciem Karolem, że święta to idealny moment, by zjednoczyć rodzinę. To oznaczało, że cała czwórka (Kate, Meghan, Harry i William - dop. red.) miała iść do kościoła razem, podobnie jak rok temu. I owszem, to było dziwne i mało komfortowe, zważywszy na to, co działo się w mediach przez ostatnie dwanaście miesięcy. Ale alternatywne rozwiązania nie były brane pod uwagę - można przeczytać na łamach The Sun. ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazdor Polsatu czekał aż do świąt, żeby się do tego przyznać! Fanom opadły szczęki 
  2. Świąteczny dramat Majdanów! Teściowa i fani to mieszanka wybuchowa 
  3. To dlatego Radwańska naprawdę zakończyła karierę? Wystarczyło jedno zdjęcie 
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News