Księżna Kate wykonała miły gest w stronę Polski. A w mediach aż huczy

Księżna Kate wykonała miły gest w stronę Polski. A w mediach aż huczy

Księżna Kate od samego początku pojawienia się w rodzinie królewskiej stała się ulubienicą brytyjskiego społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że wszyscy bacznie obserwują każdy jej krok. W takiej sytuacji gest księżnej w kierunku Polski nie mógł zostać przeoczony.

Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu nie tylko na Wyspach Brytyjskich. Jej styl stał się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet, które starają się czerpać od niej wszystko co najlepsze.

Księżna Kate w stroju z polskiej wizyty

Podczas tegorocznych wakacji książę William i jego małżonka odwiedzili nasz kraj. Para książęca udała się zarówno do Warszawy, jak i Gdańska. Podczas ostatniego dnia pobytu w Polsce Kate Middleton miała na sobie niebieską sukienkę o garniturowym kroju, w której wystąpiła również na późniejszym spotkaniu z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Okazało się, że kreacja bardzo spodobała się księżnej, która postanowiła pokazać się w niej publicznie po raz kolejny. Świat obiegły zdjęcia ze ślubu przyjaciółki księżnej, Sopie Carter, będącej matką chrzestną małej Charlotte. Fotografie przedstawiają Kate w dobrze znanej niebieskiej kreacji. Tym razem jednak jej wizerunek uzupełniały zupełnie inne dodatki. Na głowę założyła wianek złożony z granatowych róż, a torebka i buty również komponowały się kolorystycznie z resztą ubioru. Można domyślać się, że sama sukienka dobrze kojarzy się księżnej Kate z wizytą w Polsce i przywodzi jej miłe wspomnienia z tegorocznego pobytu w naszym kraju.

Media komplementują księżną Kate

Małżonka księcia Williama po raz kolejny skradła serca brytyjskich mediów. Wiele portali podkreśla, że pojawianie się księżnej w tych samych ubraniach świadczy o jej normalności, z czym bardzo identyfikuje się zwykłe brytyjskie społeczeństwo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie jest to pierwsza sytuacja, w której księżna Kate ponownie wykorzystuje dobrze już znaną kreację. Podobny manewr zastosowała podczas bardzo ważnej uroczystości, jaką był ślub jej szwagra księcia Harry'ego z Meghan Markle. Księżna wystąpiła wtedy w białej kreacji, którą miała na sobie wcześniej już trzy razy: podczas chrztu swojej córki, urodzin Elżbiety II i obchodów setnej rocznicy bitwy pod Passchendaele. Obserwatorzy brytyjskiej rodziny królewskiej zwracają również uwagę na fakt, że rodzina księcia Williama bardzo dba o spójność kolorystyczną swoich ubrań. Eksperci od wizerunków wyjaśniają, że taka taktyka ma na celu przedstawienie rodziny jako bardzo mocno zżytej. Para książęca stara się również utrzymać rodzinną tradycję. Jeśli spojrzy się na zdjęcia przedstawiające członków rodziny królewskiej sprzed kilkudziesięciu lat, można zauważyć, że konsekwencja kolorystyczna wszystkich członków była uskuteczniana już wtedy. Księżna Kate instagram.com/katemidleton/
ZOBACZ TAKŻE
  1. Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat 
  2. Była przerażona, że mąż zostawi ją po ciąży. Gdy usłyszała jego odpowiedź, rozpłakała się 
  3. Najsłynniejsza wokalistka PRL niemal umarła. Dzisiaj wróciła do życia 
Następny artykuł