Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek

Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek Źródło: youtube.com/globalnews

Księżna Kate zadziwiła fanów brytyjskiej monarchii. Arystokratka zadziwiła świat swoją figurą. Miłośnicy brytyjskiej monarchii zastanawiają się, czy zdrowiu i życiu uwielbianej księżnej nic nie zagraża. Czy jej sylwetka związana jest ze stresem życia na królewskim dworze? A może to nowa dieta?

Księżna Kate jest postacią, która ostatnimi czasy miała wiele nerwów. Nie dość, że jej życie prywatne jest roztrząsane przez brytyjskie i światowe media, które wyłapują wszelakie skandale na królewskim dworze, to jeszcze jej konflikt z Meghan Markle zdawał się przybierać na powadze w czasie ostatnich kilku miesięcy. Obserwatorzy życia dworskiego zauważyli, że Middleton ostatnimi czasy strasznie schudła. Czy jest to kwestia diety księżnej, a może awantur, które ostatnimi czasy coraz częściej wybuchają w monarchii?

Księżna Kate schudła. Nietypowy wygląd arystokratki

Kate Middleton przez tyle lat prezentowała się jako osoba, która lubi swoje kobiece kształty. Już od samego zamążpójścia, media zwracały uwagę, że kluczową kwestią dotyczącą wyglądu księżnej jest jej naturalna uroda. Od czasu zaślubienia księcia Williama, arystokratka nie zmieniała swojego wyglądu, czym zaskarbiła sobie wielką sympatię Brytyjczyków. W trakcie ostatnich obchodów media zostały jednak zszokowane, widząc, jak uwielbiana przez poddanych wybranka Williama drastycznie schudła.

W trakcie londyńskich obchodów dnia świętego Patryka, na których księżna była wraz z mężem, zaprezentowała się w obcisłym, zielonym płaszczu. Ta stylizacja wywołała wielkie dyskusje, ponieważ media, jak też zebrani na miejscu sympatycy książęcej pary zauważyli, że ta zrzuciła wiele kilogramów, od czasów jej ostatniego wystąpienia w mediach. Tak szybka zmiana w wizerunku kobiety sprawiła, że tabloidy praktycznie od razu zaczęły się zastanawiać, czy arystokratce nie zagraża żadne ryzyko związane z jej zdrowiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy księżnej nic nie zagraża?

Wielu znawców brytyjskiej monarchii zaznacza, że tak nagła strata kilogramów może być związana z wielkim stresem, jaki obecnie towarzyszy brytyjskiej rodzinie królewskiej. Postawa Meghan Markle, która miała skłócić Williama i Harry'ego, jak też zamieszanie związane z natłokiem bardzo agresywnych komentarzy mogło sprawić, że powodem utraty kilogramów są nerwy. Przypomnijmy, że arystokratka wychowuje także dzieci, przez co dochodzą jej jeszcze dodatkowe obowiązki, oprócz tych dworskich i społecznych.

Inni z kolei zaznaczają, że kobieta mogła zapragnąć zerwać z wizerunkiem "dziewczyny z sąsiedztwa" i postanowiła zadbać o bardziej "gwiazdorską" figurę. Media twierdzą, że księżna Cambridge swoją figurą zbliżyła się do wizerunku Angeliny Jolie, która przez wiele lat uchodziła za ideał szczupłości wśród gwiazd Hollywood.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News