Choroba rujnuje marzenia księżnej Kate. Cała rodzina królewska jest załamana

Choroba rujnuje marzenia księżnej Kate. Cała rodzina królewska jest załamana

Księżna Kate zapewne ma niemałe problemy, kiedy próbuje rozliczyć się z tym, co przeszła. Choroba, która uprzykrza jej życie, niestety nie minie. Nawet tak wpływowe osoby jak członkowie rodziny królewskiej mają problemy z niesieniem pomocy księżnej. 

Księżna Kate jest uwielbiana przez prawie wszystkich Brytyjczyków. Także na świecie jest bardzo popularna, a często porównywana jest do nieżyjącej już księżnej Diany. Ta również była bardzo szczodra i dbała o ludzi całym swoim sercem. Niestety, Kate choruję na straszną chorobę, która rujnuje jej marzenia.

Dlaczego księżna Kate nie ma czwartego dziecka?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego księżna nie sprawi sobie czwartego dziecka. W końcu nowe pociechy to idealny temat, aby ocieplić wizerunek rodziny królewskiej, jak również możemy być pewni, że Kate na pewno bardzo by pokochała nowego dzidziusia. Jak się okazuje, pewna choroba stoi na przeszkodzie. Lekarze, którzy badali księżną Kate, stwierdzili, że jest chora na hyperemesis gravidarum. Jest to najcięższa postać typowych objawów przy ciąży. Powoduje ona częstsze i intensywniejsze wymioty niż zwykle. Bardzo to utrudnia życie przyszłym matkom. Przez nią Kate bardzo regularnie odwiedzała szpital.

Kate osunęła się w cień

Ostatnio księżna usunęła się w cień. Wielu sądziło, że to przez konflikt z Meghan Markle. Podobno któregoś razu doszło do tak intensywnej kłótni, że księżna Kate popłakała się. Do tego konfliktu dołączył ostatnio książę Harry. Nie to jednak spowodowało, że nie pokazywała się publicznie. Właśnie choroba, o której pisaliśmy, sprawiła, iż nie chciała być widywana. Serwis "Today.com", który opisuje całą sprawę, porozmawiał z Brytyjczykami. Ci bardzo chętnie chcieli się na ten temat wypowiadać. Mocno wspierają Kate w jej schorzeniu i wyrażają wielkie ubolewanie, że musi się z tym zmagać. Niektóre kobiety mówią nawet, że Kate przemawia w imieniu tych, które również cierpią na tę przypadłość.

Brytyjczycy wspierają ją

Pojawiły się także liczne opinie, które mówią o nowej księżnej Dianie. Ta była kobietą troszczącą się o innych. Pomagała im, jak tylko mogła, a przede wszystkim wysłuchiwała ich. Jak widać, księżna Kate również chce taka być i idzie w ślady matki swojego męża. Brytyjczycy na pewno to docenią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Plotki o tym, że Kate zaszła w nową ciążę w tym przypadku stają się bezzasadne. Przy takim schorzeniu na pewno tak łatwo się nie zgodzi na kolejne dziecko. Jak napisał dziennik: - Kate uznała, że teraz chce skupić się na wychowywaniu trójki dzieci. Myśląc o kolejnej ciąży, wie jakim trudnościom musi stawić czoła - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przechodzi najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Żona Cezarego Pazury ostra jak nigdy! Wytyka wiele celebrytom
  4. Wzruszające. Margaret zdecydowała się na wstrząsające słowa
  5. Nikt nie wierzy Dodzie! Wszyscy fani czują się oszukani, zarzucają jej kłamstwo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News