Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu

Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu Źródło: YouTube/Global News

Księżna Kate należy do grona najbardziej podziwianych przez Brytyjczyków członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Negatywną sławą okrył się jednak niespodziewanie jej młodszy brat, który boryka się z chorobami psychicznymi. James Middleton znalazł się w centrum szokującego skandalu przez swoje zawodowe poczynania.

Księżna Kate imponuje brytyjskiej opinii publicznej przede wszystkim swym wewnętrznym spokojem, gracją oraz dobrym sercem. Być może to właśnie z tego powodu w rzekomym konflikcie żony Williama z księżną Meghan większość fanów rodziny królewskiej stanęła po stronie pierwszej z wymienionych pań.

Księżna Kate może mieć problemy przez działania brata

Niestety, wokół rodziny Kate niespodziewanie rozpętał się ogromny skandal. Wszystko przez działania brata księżnej, Jamesa Middletona. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno, kiedy kilka lat temu młody mężczyzna wyznał w rozmowie z dziennikarzami "Daily Mail", że zmaga się z problemami psychicznymi. Middleton cierpiał na depresję oraz zespół zaburzeń koncentracji uwagi (ADD). Jak sam przyznał, choroby uniemożliwiły mu normalne funkcjonowanie, jednak starał się wciąż pozostawać aktywny zawodowo.

- W tamtym okresie zakopywałem się pracą, gapiłem w komputer całymi dniami, robiłem to do ostatnich sił, żeby potem wrócić do domu i robić to samo. Nie byłem w stanie komunikować się ze światem, nie potrafiłem nawet odpisać na maila. Nie mogłem porozumieć się nawet z tymi, których kochałem najbardziej: z moją rodziną i bliskimi przyjaciółmi - wyznał Middleton, którego słowa zadziwiły brytyjską opinię publiczną.

Brat księżnej Kate wypuścił na rynek pudełka ze swastyką

Chociaż stan brata księżnej Kate miał się polepszyć, ponownie rozpętała się wokół niego medialna burza. Wszystko przez jego zawodowe poczynania. Przedsiębiorstwo należące do Middletona wypuściło bowiem na rynek "ozdobne" pudełka prezentowe, na których znajdują się nazistowskie symbole oraz hasła, a także zdjęcia żydowskich grobów lub bramy obozu koncentracyjnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

Zarówno opinia publiczna, jak i pracownicy firmy są naprawdę oburzeni produktami oraz twierdzą, że do podobnych zdarzeń nigdy nie powinno dojść. Sam Middleton unika nie chce udzielić komentarza w sprawie. Na ten temat nie wypowiedzieli się także oczywiście jego bliscy, w tym księżna Kate. Członkowie brytyjskiej monarchii unikają raczej powiązań z tego typu kontrowersjami, jednak tym razem może im być trudno uciec przed negatywną sławą i oskarżeniami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Małgorzata Kożuchowska ma idealne ciało. Chodakowska i Lewandowska zzielenieją z zazdrości!
  3. Norbi zaprosił do "Jaka to melodia" gwiazdy. Spali się ze wstydu, internauci nie wybaczają
  4. Piękna młoda Marta nagle wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Poruszająca historia
  5. Rodzina Michaela Jacksona pozywa HBO. Zablokują emisję kontrowersyjnego filmu?

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News