Księżna Kate ponownie włożyła białą suknię. Nie zabrakło upamiętnienia księżnej Diany

Księżna Kate ponownie włożyła białą suknię. Nie zabrakło upamiętnienia księżnej Diany

Księżna Kate znana jest z tego, że podczas wystąpień publicznych zawsze zachwyca wszystkich swoimi kreacjami. Nie inaczej było tym razem, gdy pokazała się w białej sukni. Pojawiło się także odniesienie do księżnej Diany.

Księżna Kate pojawiła się wraz z mężem na prestiżowej gali BAFTA, czyli ceremonii wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, która odbyła się już po raz 72. Nie była to pierwsza wizyta pary książęcej na tym wydarzeniu. Ponownie udało im się zdobyć zainteresowanie fotoreporterów i fanów, którzy określili jej kreację jako wyjątkowo trafioną. Nie obyło się bez błyskotliwego nawiązania do historii rodziny królewskiej, które zostało zauważone przez wszystkich interesujących jej losami. Chodzi o diamentowe kolczyki z perłą, które są dobrze znane Brytyjczykom.

Księżna Kate znów zachwyciła

Cała stylizacja, którą zaprezentowała podczas gali księżna Kate, składała się z białej sukni na jedno ramię, dopasowanej w talii i rozkloszowanej u dołu, która została dostarczona przez markę Alexander McQueen, z której usług Kate często korzysta. Uważni obserwatorzy zdążyli zauważyć, że wystąpiła ona w identycznej kreacji podczas obchodów 70. rocznicy urodzin księcia Karola. Najważniejszym szczegółem było jednak użycie diamentowo-perłowych kolczyków, które przed laty należały do księżnej Diany. To nie pierwszy raz, gdy Kate Middleton zdecydowała się na użycie pamiątki po zmarłej księżnej. Sympatycy kobiety zwrócili uwagę na jej pomysł, chwaląc nawiązanie do tradycji i ciesząc się, że pamięta ona o losach swoich poprzedniczek. Trzeba jednocześnie przyznać, że kolczyki doskonale pasowały do reszty kreacji.

Księżna Kate – wspaniała kreacja

Poza suknią i kolczykami, jej stylizację na ten specjalny wieczór uzupełniły szpilki firmy Jimmy Choo i biała kopertówka, które doskonale dokomponowały się do reszty kreacji. Nie sposób odmówić Katarzynie gustu, który ponownie sprawił, że fotoreporterzy spędzili przy niej długie sekundy. Brytyjskie media uważają, że wygląd Kate z tegorocznej ceremonii przyćmił wszystkie poprzednie wizyty na gali BAFTA. Są one zgodne w stwierdzeniu, że była ona jedną z najlepiej ubranych gwiazd, jakie pojawiły się w Royal Albert Hall.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Księżna Kate wraz z księciem Williamem od lat obejmują patronat nad całym wydarzeniem, dlatego też regularnie mamy okazję oglądać ich na samej ceremonii. Pojawili się oni na niej już po raz czwarty i raz jeszcze udało im się skupić na sobie uwagę niemal wszystkich fotoreporterów. Na gali dwie nominacje uzyskała "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, jednak nie udało jej się zwyciężyć w żadnej z nich. Ogromne zwycięstwo odniósł film "Roma" stworzony przez Alfonso Cuarona. Sama ceremonia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności na całym świecie. Księżna Kate Fot. InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  2. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  3. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Jastrząb Post   Następny artykuł