Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła

Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła Źródło: screen youtube.com/ODN

Księżna Kate jest prawdziwą ulubienicą fanów rodziny królewskiej i jej małżeństwu z księciem Williamem kibicują miliony osób na całym świecie. Niestety jak podają brytyjskie media w ich związku nastał poważny kryzys. Zapłakana księżna opuściła swój pałac.

Księżna Kate, podobnie jak Meghan Markle, bardzo często zdobi nagłówki, a nawet pierwsze strony brytyjskich tabloidów. Nic w tym dziwnego, ponieważ Kate jest żoną Williama, który jest w kolejce do tronu tuż za swoim ojcem, który ma już swoje lata. To oznacza, że książęca para w przyszłości zasiądzie na tronie jako król i królowa Wielkiej Brytanii.

Jednak ostatnie doniesienia napływające z Andglii wskazują, że Kate i William przechodzą przez bardzo poważny kryzys małżeński. Co więcej, media teraz głoszą, że księżna zapłakana opuściła swój pałac i z walizkami udała się do swojej mamy, u której zawsze może liczyć na zrozumienie.

Księżna Kate uciekła do matki

Brytyjskie media o problemach małżeńskich księżna Kate i księcia Williama alarmowały już jakiś czas temu, kiedy to na jaw miały wyjść informacje dotyczące zdrady następcy tronu. Miał on zdradzić swoją żonę z jej przyjaciółką Rose Hanbury, a słysząc to, rozwścieczona Kate nakazała, aby zarówno Rose, jak i jej mąż zostali wykluczeni z książęcego towarzystwa.

Z czasem temat zdrady Williama trochę ucichł, ponieważ wielkimi krokami zbliżały się narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle, jednak teraz na cały świat wypłynęły kolejne zaskakujące doniesienia odnośnie do prywatnego życia Kate i Williama. Wedle tych informacji książę, bardzo zranił swoją żonę, stwierdzając, że nie jest z nią szczęśliwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę - zdradził informator magazynu "Star".

Księżna Kate, słysząc to, nie wytrzymała i natychmiast zaczęła pakować swoje rzeczy do walizek. Następnie zapłakana wybiegła z pałacu i udała się do swojej mamy Carole Middleton, z którą zawsze miała dobry kontakt. W swoim rodzinnym domu księżna zamierza spędzić trochę czasu, aby dojść do siebie i uporządkować w głowie wszystko to, co wydarzyło się w ostatnim czasie na spokojnie. Tego typu chwila wytchnienia bez wątpienia będzie dla niej bardzo dobra.

 - Kate poszła do domu swojej mamy, żeby trochę odetchnąć - dodaje informator.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Ile zarabia Marzena Rogalska? Gwiazda TVP dostaje OBRZYDLIWIE wysoką wypłatę. Opadną wam szczęki na widok tych kwot!
  3. Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało
  4. Bank Pekao wystosował pilne ostrzeżenie do klientów. Wielu może stracić wszystkie pieniądze
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. TVN przekazuje pilny alarm IMGW na wtorek. Mieszkańcy tych województw powinni zostać w domu, będzie wyjątkowo niebezpiecznie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News