Żenujące, media dopiero teraz poznały całą prawdę. Rodzice księżnej Kate upokorzyli Meghan Markle

Żenujące, media dopiero teraz poznały całą prawdę. Rodzice księżnej Kate upokorzyli Meghan Markle Źródło: Wikimedia Commons/Punting Cambridge

Księżna Kate nie ma najlepszych relacji z Meghan Markle. Media często poruszają temat konfliktu par królewskich, teraz jednak okazało się, że niegdyś rodzice księżnej Cambridge, upokorzyli obecną żonę Harry'ego.

Księżna Kate ma na pieńku ze swoją szwagierką. Podobno obie księżne bardzo się nie lubią, co spędza sen z powiek Harry'emu oraz Williamowi. Okazało się, że jednym z powodów konfliktu mogła być sytuacja, do której doszło jakiś czas przed ślubem aktorki i księcia Sussex. Rodzice Kate paskudnie upokorzyli Meghan, o czym media dopiero teraz się dowiedziały. 

Księżna Kate może zawdzięczać konflikt z Meghan swoim rodzicom? Historia, która dopiero teraz wyszła na jaw

Historia, w której upokorzona została Meghan Markle miała miejsce już jakiś czas temu, bo wydarzyła się w 2017 roku. Dopiero teraz udało się do niej jednak dotrzeć mediom. Żenująca sytuacja dotyczyła ślubu Pippy Middleton, siostry Meghan.

Wtedy jeszcze Meghan i Harry nie byli oficjalnie parą. Nikt nie wiedział o związku księcia z aktorką, poza rodziną królewską i Middletonami. Kiedy poinformowano o ślubie siostry Kate, Markle liczyła, że zostanie zaproszona na ślub razem z nowym partnerem. Niestety, tak się nie stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Upokarzająca sytuacja dla Meghan Markle

Rodzice Kate Middleton nie chcieli, aby Meghan z Harry'm przyćmili ślub jej córki, która tego dnia miała być najważniejszą osobą na uroczystości. Sytuacja była o tyle żenująca, że Markle nie pokazała się jeszcze publicznie z księciem, więc brytyjskie media na pewno by nie przepuściły takiej okazji. W trosce o dobro swojej córki, Middletonowie zdecydowali się nie zapraszać Meghan na ślub, co z pewnością niesamowicie ją dotknęło.

Ostatecznie na uroczystości Harry pojawił się bez osoby towarzyszącej. Według nieoficjalnego źródła, Meghan dołączyła do niego dopiero w trakcie imprezy weselnej, jednak żadne media już nie miały szansy tego zobaczyć. Mimo wszystko, niesmak u księżnej Sussex na pewno pozostał i być może to właśnie ta niesamowicie żenująca sytuacja zaogniła późniejszy konflikt księżnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn polskiego miliardera wziął ślub. Przyjęcie było bardzo LUKSUSOWE. Bawiły się na nim same gwiazdy - byli tam nawet Kwaśniewscy!
  2. Gwiazda TVN rozstała się z mężem w atmosferze SKANDALU. Fanom opadły szczęki, gdy poznali powód. To zmrozi wam krew w żyłach
  3. Zaskakująca choroba nagle zaatakowała. 2-latek pogłaskał zwierzęta, nie żyje
  4. Jeden z najbogatszych polskich kawalerów wziął ślub. Kultowa uroczystość, ale show skradła Jolanta Kwaśniewska z mężem
  5. Żona Wiśniewskiego zrzuciła ciuszki, pikantne zdjęcie w sieci. Takie widoki podziwiał wcześniej Michał (FOTO)
  6. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News