Brytyjskie media przekazały wspaniałą wiadomość, Księżna Kate jest w 4. ciąży! Ujawniono, ile zostało do porodu

Brytyjskie media przekazały wspaniałą wiadomość, Księżna Kate jest w 4. ciąży! Ujawniono, ile zostało do porodu Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate i książę William po raz czwarty zostaną rodzicami. Niesamowite wieści napływają z Wielkiej Brytanii do ludzi na całym świecie. Ujawniono, kiedy na świecie pojawi się kolejny potomek książęcej pary.

Księżna Kate ma za sobą naprawę trudne miesiące, bowiem media z całego świata rozpisywały się o jej konflikcie z Markle, romansie Williama i sporze pomiędzy braćmi. Choć Pałac nie odnosił się do żadnych doniesień, same pogłoski i zainteresowanie tabloidów musiało kosztować Kate wiele stresu. Wygląda jednak na to, ze zła passa odeszła w zapomnienie, a księżnie pozostaje cieszyć się, jak potwierdzają zagraniczne media, błogosławionym stanem. 

Niesamowite wieści z Wielkiej Brytanii, księżna Kate w czwartej ciąży! Wiadomo, który to miesiąc

Choć o czwartej ciąży księżnej Kate media rozpisują się już od wielu miesięcy, wszystko wskazuje na to, że tym razem nie są to tylko domysły. Specjalnie dla brytyjskiego "InTouch" informator z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej potwierdził, że księżna Kate i książę William rzeczywiście spodziewają się kolejnego potomka. 

Okazuje się, że w przeciwieństwie do poprzednich ciąż, tę znosi naprawdę dobrze i póki co ze spokojem może cieszyć się z oczekiwań czwartego dziecka. Informator zdradził również, że jest to już trzeci miesiąc, zatem kolejna księżniczka lub książę pojawi się na świecie wiosną przyszłego roku. 

- Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem - donosi informator. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina o wszystkim wie

Zgodnie z doniesieniami brytyjskiego tabloidu, podobno najbliżsi Kate i Williama wiedzą już o czwartej ciąży. Okazuje się, że reakcje były naprawdę skrajne. Ponoć książę Harry ucieszył się z czwartego dziecka brata, mając nadzieję, że maleństwo załagodzi napiętą atmosferę w rodzinie. Tymczasem Meghan Markle miała nie okazywać zbyt dużego entuzjazmu, twierdząc jedynie, że "to dobrze dla Kate". 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Radosna wieść miała została przekazana już przyszłemu rodzeństwu kolejnego potomka. Zgodnie z brytyjskimi informacjami, książę George jasno przyznał, że wolałby braciszka, a jeśli na świat przyjdzie dziewczynka "odeśle ją z powrotem". Chłopiec ma zatem trochę inne oczekiwania niż jego mama, która marzy o drugiej córce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście  
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł