Potwierdziły się najgorsze doniesienia z Pałacu. Rozłam pomiędzy parą książęcą Sussex i Cambridge stał się faktem

Potwierdziły się najgorsze doniesienia z Pałacu. Rozłam pomiędzy parą książęcą Sussex i Cambridge stał się faktem Źródło: youtube.com/HELLO! Canada Magazine

Księżna Kate i księżna Sussex nie przepadają za sobą, a przynajmniej takie pogłoski napływają z Wielkiej Brytanii. Teraz doszło między małżeństwami do ostatecznego rozłamu. Wiadomość została oficjalnie potwierdzona.

Księżna Kate od lat jest ulubienicą Brytyjczyków - skromna, elegancka i serdeczna, a do tego szanująca tradycje rodziny królewskiej. Zupełnie inaczej jest w przypadku Meghan, której przeszłość budzi wiele kontrowersji. Ponadto żona księcia Harry'ego bez skrupułów łamie zasady królewskiego protokołu, co zapewne nie sprawia, że staje się popularna wśród poddanych. Nic dziwnego, że księżne nie mogą znaleźć wspólnego języka.

Księżna Kate i książę William ostatecznie odcięli się od pary Sussex

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że prowadzona wspólnie przez oba małżeństwa fundacja zmieni swój skład. Założona przez Williama i Harry'ego The Royal Foundation działa od 2009 roku. Później w jej skład weszła także księżna Kate, a po zaślubinach także Meghan Markle. Współpraca jednak miała się zakończyć, bowiem para książęca Sussex chciała odejść z organizacji. 

Plotki okazały się prawdziwe, a para faktycznie zrezygnowała z pełnienia jakichkolwiek funkcji w fundacji. To musiał być prawdziwy szok dla poddanych. Po 10 latach działania jeden ze współzałożycieli postanowił porzucić tak ważny projekt. Mówi się, że rudowłosy książę i jego żona będą chcieli założyć własną fundację, jednak jeszcze nie wiadomo, pod jaką nazwą ani komu miałaby pomagać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ta zmiana potwierdza najgorsze obawy

Brytyjczycy na pewno nie chcieli usłyszeć tak przykrej wiadomości. Dla nich to z pewnością spełnienie najgorszych obaw. Do pewnego momentu mogli mieć nadzieję, że para książęca Sussex zmieni zdanie, jednak ruch Kate i Williama ostatecznie pogrzebał wszystkie nadzieje, zmieniając pełną nazwę fundacji na inną. Wyraźnie dali do zrozumienia, że zaakceptowali fakt rozpadu ich współpracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Aktorzy kultowego serialu emitowanego na TVP giną jeden po drugim. Straszna czarna seria

2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Niegdyś, po dołączeniu do fundacji Meghan Markle, The Royal Foundation funkcjonowało pod nazwą Królewska Fundacja księcia i księżnej Cambridge oraz księcia i księżnej Sussex. Po podjęciu oficjalnej decyzji o odejściu, księżna Kate i książę William postanowili zmienić tę nazwę na bardziej pasująca do obecnej sytuacji. Usunęli po prostu drugi człon, zostawiając tylko swój tytuł: Królewska Fundacja księcia i księżnej Cambridge. To dobitnie podkreśla, że nic już się w tej sprawie nie zmieni.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. W Europie właśnie eksplodował wulkan! Lawa zalewa wszystko, dym zasłonił niebo

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News