Wózek dla synka Izabeli Janachowskiej kosztował fortunę. Dokładnie taki sam ma księżna Kate!

Wózek dla synka Izabeli Janachowskiej kosztował fortunę. Dokładnie taki sam ma księżna Kate! Źródło: instagram.com/izabelajanachowska/

Księżna Kate dyktuje trendy, które podchwytują celebrytki na całym świecie. Świeżo upieczona mama, Izabela Janachowska, postanowiła kupić swojemu synowi iście królewski wózek. Cena zdecydowanie nie była niska.

Księżna Kate swoim dzieciom przychyla nieba. Pociechy już od pierwszych dni życia mają do dyspozycji drogie gadżety, których cena potrafi niektórych przyprawić o zawał. Jej styl postanowiła "pożyczyć" sobie Izabela Janachowska, która została mamą 10 maja.

Księżna Kate wozi swoje dzieci w drogich wózkach. Janachowska uwielbia takie gadżety

Polska celebrytka w maju zasmakowała macierzyństwa po raz pierwszy. Wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, doczekali się narodzin syna, któremu nadali światowe imiona: Christopher Alexander. Trzeba przyznać, że Izabela to prawdziwa przebojowa mama - ekspresowo doszła do formy po porodzie, bryluje na eventach, a chłopiec wydaje się być wyjątkowo spokojnym dzieckiem. Żyć, nie umierać.

Ekspertka od organizowania ślubów lubi stylowe gadżety, które też mają swoją cenę. Drogie dodatki do pokoiku, ubranka z najlepszych firm, a teraz pokazała wózek, którego używała sama księżna Kate. Idealnie odwzorowuje styl vintage, co pasuje do wyśnionego życia Izabeli. Marka Silver Cross jest doskonale znana na brytyjskim dworze, a teraz w Polsce. Żeby wozić syna w takim cacku, małżeństwo musiało wydać ponad 13 tysięcy złotych.

"Zdjęcie jak z rodu królewskiego"

Aby zrobić zdjęcia na Instagrama, Izabela użyła również królewskiego otoczenia. Uwielbiająca spacery po warszawskich Łazienkach, prawdopodobnie tam uwieczniła piękny moment. Cała w bieli: białej sukni, butach i białej opasce, prowadzi wózek w odcieniu niebieskiego, z odznaczającą się lustrzaną gondolą. Internautki oszalały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zdecydowanie moja ulubiona forma aktywności fizycznej to teraz spacery z dzieckiem. P.S Na szczęście On też je uwielbia - podpisała zdjęcie podczas spaceru.

Od razu pojawiły się komentarze pełne serduszek i zachwytów. Zdjęcie do tej pory polubiło prawie 39 tysięcy osób.

- Jak księżna Kate - pewna internautka od razu zauważyła podobieństwo.

- Pani Iza jest ładniejsza i sympatyczniejsza - odpowiedziała inna.

- Zdjęcie jak z rodu królewskiego. Pięknie - skomplementowała zachwycona obserwatorka.

- Klasa sama w sobie. Przypomina mi pani Audrey Hepburn! - pojawiły się porównania nie tylko do Kate.

- Ślicznie Pani wygląda. Każda forma aktywności jest wskazana, a wózek jak karoca - rozpływała się inna z fanek.

Fot. instagram.com/izabelajanachowska/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVN przekazał informację o ewakuacji ponad 3000 mieszkańców. Wcześniej w tym miejscu zginęło niemalże 50 osób
  4. Tragiczna śmierć 9-miesięcznej Blanki. Porażające wyznanie sąsiadów na temat matki, która miała pozbawić życia własne dziecko
  5. Kajra nieoczekiwanie zwróciła się do ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej, która urodzi lada dzień. Przestrzegła ją, przed bardzo ważną rzeczą
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News