Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar

Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar Źródło: youtube.comm/TheTalko

Księżna Kate wraz z mężem, księciem Williamem, od początku tworzyli zgraną parę i każdy kibicował im przy okazji zbliżającego ślubu czy narodzin dzieci. Jednak ich relacje nie zawsze były usiane taką miłością jak teraz. Wszystkie szczegóły zdradza królewski biograf.

Księżna Kate już od ponad 8 lat może cieszyć się mianem księżnej Cambridge wraz z ukochanym mężem przy boku. Jej szczęście było pozorne na początku związku z księciem Williamem. Nie każdy jest świadomy, że Kate Middleton przeżywała dosłowne katusze i chwile załamania.

Księżna Kate miała wielką słabość do Williama

Książęca para, która cieszy się ogromną sympatią ludu, poznała się na studiach w szkockim Uniwersytecie St. Andrews w 2002 roku. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, najpierw się jedynie przyjaźnili i łączyła ich jedynie nauka i szerokie grono znajomych. Dopiero potem doszli do wspólnych wniosków, że może warto spróbować przekuć to w dłuższą relację.

Pierwszy kryzys dopadł zakochaną parę tuż przed zaręczynami. Rozstali się na rok i nikt nie wierzył w to, że zejdą się ponownie. Middleton jednak ugięła się i pokazała, że zależy jej na Williamie oraz pozostaniu w przyszłości królową Anglii.

W ich związku to on ją lekceważył

Jak podaje biograf Andrew Morton w swojej książce pod tytułem "William i Catherine", początkowo William zachowywał się, jakby w ogóle nie był zakochany w Kate i miał do niej stosunek lekceważący. Nie zachowywał się jak kochający partner, w którym Kate mogła zawsze znaleźć oparcie i nie przejmował się jej problemami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Potrafił nagle zignorować Kate i pójść rozmawiać z kimś innym. Oczekiwał, że ona przybiegnie za nim, a im dłużej się znali, tym bardziej zdawał się trzymać ją na krótkiej smyczy. Czuła, że jest traktowana jak służąca, a nie jego dziewczyna - gorzko pisze w książce Morton.

"Smaczki" jakie podaje w biografii książęcej pary jej autor nie są zachwycające. Wydaje się, że z czasem wszystko się poukładało, a para doszła do konsensusu. Zza ciemnych chmur wyszło słońce, które świeci dla księżnej Kate, jednak nie do końca. Nadal przeżywa ostatnie doniesienia o zdradzie Williama z jej najlepszą przyjaciółką. Jak teraz wygląda sytuacja między nimi - tak naprawdę nikt nie jest pewien.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  6. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News