Smutne wieści o księżnej Kate. Pałac wydał w jej sprawie oficjalne oświadczenie

Smutne wieści o księżnej Kate. Pałac wydał w jej sprawie oficjalne oświadczenie Źródło: .

Księżna Kate jest w złym stanie? Jej ostatnie zachowania wzbudziły spore emocje wśród Brytyjczyków, a teraz Pałac wydał specjalne oświadczenie. Poddani nie mają żadnych wątpliwości.

Księżna Kate zaskoczyła w ostatnim czasie wszystkich swoich wielbicieli, gdy w ostatniej chwili zrezygnowała z towarzyszenia swojemu mężowi w czasie publicznego wyjścia. Wystarczyła chwila, by media obiegła informacja o jej kolejnej szokującej decyzji, co jeszcze bardziej zaniepokoiło poddanych. Pojawiło się oficjalne oświadczenie w jej sprawie. 

Księżna Kate rezygnuje z publicznych wystąpień. Pałac wydaje oświadczenie

Kate rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, a reprezentując królową Elżbietę II za każdym razem towarzyszy księciu Williamowi w czasie oficjalnych wizyt. Dla wszystkich było wielkim zaskoczeniem, gdy wbrew wcześniejszym planom i zapowiedziom, Kate w ostatniej chwili zrezygnowała i nie towarzyszyła ukochanemu podczas gali Tusk Conversation Awards 2019. Pałac nie pozostał obojętny i błyskawicznie wydał w tej sprawie oświadczenie. 

- Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach - podano. 

To jednak nie koniec, Kate zrezygnowała bowiem również z kilkudniowego wyjazdu na Bliski Wschód. 

- Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem. Dodatkowo podkreśli mocne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie - podano w kolejnym oświadczeniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna ma problemy ze zdrowiem?

Temat szczegółowych powodów nieobecności Kate wciąż jest omijany szerokim łukiem przez Pałac i księcia Williama. Brytyjczycy nie mają wątpliwości, że prawdziwą przyczyną wcale nie są dzieci pary, a stan zdrowia księżnej. Poddani spekulują, że Middleton jest w czwartej ciąży, a Pałac stara się to zataić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Przy swoich twierdzeniach sugerują się tym, że każdą z poprzednich ciąż księżna znosiła bardzo źle i przez ciągłe mdłości wielokrotnie rezygnowała z publicznych wystąpień, a nawet regularnie odwiedzała szpital. Ich zdaniem nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że para spodziewa się kolejnego dziecka, jednak póki co ani Pałac, ani nikt z rodziny królewskiej nie doniósł się do pogłosek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: jastrzab post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News