księżna Kate
East News AFP
Mateusz Sidorek - 25 Kwietnia 2020

Przykra prawda w końcu wyszła na jaw. Księżna Kate tuż przed ślubem zalała się łzami, powód powala

Księżna Kate i William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku i niedługo będą obchodzili kolejną rocznicę ślubu. Do tej pory jednak nikt nie wiedział, że kobieta tego dnia przeżyła dramat tuż przed ceremonią. Brytyjska księżna popłakała się niedługo przed tym, jak powiedziała sakramentalne "tak" i wyszła za mąż. Wreszcie poznaliśmy powód.

Biorąc ślub z Williamem, księżna Kate wyglądała na bardzo szczęśliwą. Był to jeden z najważniejszych dni brytyjskiej rodziny królewskiej w tej dekadzie. Gdybyśmy usłyszeli, że księżna tuż przed ceremonią zalała się łzami, prawdopodobnie nikt by w to nie uwierzył. Jednak to prawda, a dzisiaj wiemy już, co zasmuciło Kate.

Emerytura kobiety mogą mieć wyższą emeryturęWyliczyli, że kobiety mogą mieć wyższą emeryturę, nawet o 50%. Wystarczy, że zrobią jedną rzeczCzytaj dalej

Chociaż od tego wielkiego wydarzenia minęło już prawie 9 lat, dopiero dzisiaj dowiadujemy się o tym, co 29 kwietnia 2011 roku przeżyła księżna Kate. Przed ceremonią kobieta dowiedziała się, że tajemnica, którą chciała utrzymać do samego ślubu, wyszła na jaw. Nie mogąc znieść faktu, że nie wszystko poszło zgodnie z jej planem.

Księżna Kate przeżyła mały dramat przed ślubem

Księżna Kate z wielką dbałością podeszła do spraw organizacyjnych ślubu. Kobieta miała wszystko dokładnie zaplanowane. Zależało jej na tym, aby do samego końca utrzymać w tajemnicy to, kto jest autorem jej sukni ślubnej. Zwłaszcza że kreacja pochodziła z domu mody jednego z najbardziej znanych brytyjskich projektantów. Niestety media dotarły do tych informacji wcześniej i ujawniły je.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zaszła w ciążęZaszła w ciążę z 12-latkiem. Teraz media obiegła kolejna porażająca wiadomośćCzytaj dalej

Po tym, jak ukrywana w tajemnicy informacja przeciekła do mediów, księżna Kate nie kryła swojego rozczarowania. Brytyjska arystokratka chciała zrobić niespodziankę całemu światu, pokazując się w swojej kreacji dopiero w dniu ślubu. Suknię na tę niezwykłą ceremonię wyprodukował dom mody McQueen. Jego założyciel, Alexander McQueen zmarł rok wcześniej, popełniając samobójstwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Po nowych informacjach o córce, Kasia Kowalska podjęła decyzję. Artystka zaskoczyła fanów niebywałą nowiną

2. Biedronka pilnie wycofuje popularny produkt. Należy go oddać lub wyrzucić

Księżna Kate była wielce rozczarowana tym faktem. "The Sunday Times" to gazeta, która jako pierwsza ujawniła trzymaną w tajemnicy informację. Jak podaje portal Wirtualna Polska, niezadowolenie Kate miało być tak wielkie, że kobieta popłakała się przed ceremonią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpital musiał zamknąć 5 oddziałów. Zarażeni są zarówno wśród pacjentów, jak i personelu
  2. Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  3. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  4. Spełnia się czarna wizja Jackowskiego. Policja ostrzega, służby nie mają wątpliwości
  5. Przebadali osoby, które łagodnie przeszły COVID-19. Wyniki są katastrofalne, zmiany nieodwracalne
  6. 17 niewyobrażalnych powodów by nie wylewać wody po ogórkach kiszonych

PożyczkaPaństwo rozda Polakom po 5 tysięcy złotych. Ale warto się pośpieszyć, nie każdy je dostanieCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News