Księżna Kate i książę William rozpoczęli wakacje. Brytyjczycy pokochali ich za sposób, w jaki podróżują

Księżna Kate i książę William rozpoczęli wakacje. Brytyjczycy pokochali ich za sposób, w jaki podróżują Źródło: YouTube - Global News

Księżna Kate i książę Wiliam to jedni z członków rodziny królewskiej, którzy cieszą się największą sympatią. Teraz para książęca wybrała się na wakacje, wywołując wielki entuzjazm wśród Brytyjczyków.

Księżna Kate wraz z księciem Williamem postanowili wybrać się na wakacje po długim roku pełnym obowiązków na dworze królewskim. Minione miesiące były dla nich pełne emocji i wrażeń, głównie w związku z narodzinami księcia Archiego. Starszy syn księżnej Diany wraz ze swoją żoną musieli pomagać członkom rodziny w momencie, gdy ci po raz pierwszy zostali rodzicami.

Teraz jednak księżna Kate i książę William zdecydowali się na krótki urlop, by odpocząć od wszystkiego, co związane z dworem królewskim. Nawet na wakacjach towarzyszą im jednak dziennikarze, którzy próbują uchwycić każdy moment, który mógłby zainteresować Brytyjczyków. Uwagę ludzi zwrócił pewien fakt, w związku z którym pojawiło się mnóstwo pochwał.

Księżna Kate i książę William są na wakacjach

Książę William i jego żona dotarli już do zamku Balmoral, który od bardzo dawna należy do Elżbiety II. Członkowie rodziny królewskiej regularnie spędzają tam wolne chwile, w związku z czym tego typu podróż w celach wypoczynkowych nie była żadnym zaskoczeniem. I tym razem w Balmoral zjawili się wszyscy najbliżsi członkowie rodziny Elżbiety II.

Zainteresowanie wzbudziło jednak to, jak księżna Kate, jej mąż i dzieci tam dotarli. Okazało się, że postawili na  tanie linie lotnicze, czym urzekli Brytyjczyków i fanów z całego świata. Ze zdjęć wynika, że wyjątkowi pasażerowie nie wyróżniali się na tle innych i można było pomylić ich z zupełnie zwyczajną rodziną.

Księżna Kate i książę William polecieli do Balmoral

Ten fakt wzbudził wielki entuzjazm i radość u Brytyjczyków, którzy cieszą się, że para książęca Cambridge jest skromna nie tylko na pokaz. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku księcia Harry'ego i księżnej Meghan, którzy zdecydowali się na skorzystanie z prywatnego odrzutowca.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To zachowanie z kolei nie spodobało się Brytyjczykom. Głośno wytykają oni, że Meghan Markle sprzeciwia się zatruwaniu środowiska i organizuje wiele akcji, które firmuje własną twarzą, lecz najwyraźniej robi to tylko na pokaz, bo decyduje się na wynajęcie własnego odrzutowca, co ich zdaniem doprowadza do znacznie większego zanieczyszczenia atmosfery.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Znany projektant zemścił się na byłej dziewczynie. Jej nagie zdjęcie umieścił na koszulkach
  4. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  5. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News