Żadna z lokalnych gazet nie zdecydowała się opublikować tych zdjęć. Temat rozwodu księżnej Kate i Williama powraca

Żadna z lokalnych gazet nie zdecydowała się opublikować tych zdjęć. Temat rozwodu księżnej Kate i Williama powraca Źródło: screen/YouTube.com/Daily Mail

Księżna Kate i książę William próbują ratować swoje małżeństwo. Po tym, jak na jaw wyszły romanse księcia Cambridge, małżonka postanowiła przemówić swojemu ukochanemu do rozsądku i wraz z dziećmi udali się na podróż z dala od zgiełku Londynu. Jeden z paparazzich przyłapał parę książęcą w dość intymnej sytuacji, jednak żadna z gazet nie zdecydowała się na publikację zdjęć.

Księżna Kate nie ma za sobą łatwych tygodni. Jej mąż miał najprawdopodobniej romans z jedną z jej najlepszych przyjaciółek, a na nią spadły trudy wychowania dzieci i reprezentowania rodziny królewskiej podczas oficjalnych uroczystości.

Korzystając z przerwy w obowiązkach, Middleton postanowiła zabrać swoich najbliższych na wyprawę w miejsce, w którym mogliby przedyskutować kwestie rodzinne. Przyłapał ich tam, który uwiecznił ich w dość intymnej sytuacji. Zdjęcia, zrobione przez mężczyznę mają mówić wszystko o potencjalnym rozwodzie pary, ale jak na razie żadna gazeta nie zdecydowała się na ich publikację.

Księżna Kate przyłapana z Williamem. Żadna gazeta nie opublikowała tych zdjęć

Historia miłosna Williama i księżnej Kate jest opowieścią pełną wzlotów i upadków. Nawet w momencie narzeczeństwa między ukochanymi dochodziło do spięć, a nawet rocznego rozstania zainicjowanego przez Williama, któremu małżeństwo odradzał jego ojciec. Kiedy stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się potomstwa, nikt nie miał wątpliwości, że będą szczęśliwą rodziną. I tak właśnie było, jednak do czasu.

W orbicie zainteresowań Williama pojawiła się bowiem jedną z najlepszych przyjaciółek Kate Middleton i wiele mówi się o tym, że to właśnie z nią zdradził małżonkę. Sama księżna Kate bardzo przejęła się bardzo informacją i postanowiła działać. Para wybrała się do wsi nad jeziorem Ullswater, gdzie zostali złapani przez przedstawiciela lokalnych mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak będzie z rozstaniem? Podobno te zdjęcia mówią wszystko

Doniesienia o rozwodzie małżeństwa pojawiają się nie od dzisiaj. Sam fotograf, który uwiecznił Williama i Kate w trakcie wyprawy stwierdził jednak, że do niczego takiego nie dojdzie i zdjęcia, które wykonał, są na to wystarczającym dowodem. Jednak fotografie do dziś nie ujrzały światła dziennego.

W podobnym tonie miał wypowiadać się gospodarz domu w którym zatrzymali się członkowie rodziny królewskiej. Według nieoficjalnych informacji właściciel gospodarstwa pochwalił się znajomym, że to właśnie w jego posiadłości doszło do pojednania pary książęcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery. Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Wiadomo, kto poprowadzi "The Voice" zamiast Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie TVP już ją znają
  4. To już się zaczęło, bardzo smutne wiadomości TVN. Mężczyzna nagle zanurkował pod wodą, nie żyje
  5. 9-miesięczna dziewczynka z Olecka została wykorzystana seksualnie. Nowe szczegóły zbrodni
  6. Kożuchowska pochwaliła się nową fryzurą. W tych włosach wygląda 20 lat młodziej (FOTO)

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News