Brat księżnej Kate opowiedział o walce ze straszną chorobą. Siostra będzie mieć do niego żal?

Brat księżnej Kate opowiedział o walce ze straszną chorobą. Siostra będzie mieć do niego żal? Źródło: Instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate już od dłuższego czasu nie mogła żyć spokojnie. Chodzi nie tylko o doniesienia na temat romansu jej męża, ale i o chorobę, która niespodziewanie pojawiła się w jej rodzinie. Brat arystokratki udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział nieco więcej na ten temat. Jego słowa mogły bardzo zaboleć księżną.

Księżna Kate, jako członkini rodziny królewskiej, nie wypowiada się publicznie w prywatnych sprawach. Za każdym razem musi rozważnie dobierać słowa, by nic nie zostało obrócone na niekorzyść jej i całego królewskiego rodu.

Brat księżnej nie mieszka jednak w Pałacu i nie obowiązuje go dworska etykieta, przez co swobodnie może wypowiadać się na dowolny temat. W ostatnim czasie powiedział nieco więcej na temat strasznej choroby, która go dotknęła, a także nawiązał do rodziny, w której żyje jego siostra. Kate może mieć do niego ogromny żal. 

Brat księżnej o chorobie 

Nie jest tajemnicą, że James Middleton zmagał się jakiś czas temu z depresją. Był to ciężki okres nie tylko dla niego, ale również dla jego bliskich. Młodszy brat księżnej Kate udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział, jak wyglądało jego życie podczas choroby:

- Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć - wyznał. 

Teraz jest już o wiele lepiej i jak sam przyznaje, uczy się żyć na nowo i cieszyć z każdego dnia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna Kate będzie miała żal do brata za te słowa?

James nawiązał również do rodziny królewskiej. Jego słowa okazały się naprawdę mocne i mogły bardzo zaboleć żonę księcia Williama. Niewykluczone, że księżna Kate będzie mieć żal do brata za to, co ostatnio powiedział:

- Jestem od nich niezależny. Jeśli ktoś interesuje się mną, bo ciekawi go moje życie, to bardzo się cieszę. Jeżeli jednak zainteresowanie dotyczy faktu, że jestem bratem księżnej Kate, to w ogóle mi to nie schlebia... Nigdy nie kierowałem się w tym, że moja siostra jest księżną. Dlatego nie chce być oceniany przez pryzmat tego - przyznał brat uwielbianej arystokratki.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News